jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۹۳۳   ۰۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۳:۵۰

جام جم ورزشی: بحث کنار رفتن علی دایی از پرسپولیس روز به روز پررنگ تر می شود. در این میان نام های مختلفی برا ی گزینه جانشینی او مطرح می شود.

جانشین دایی از کنار دستش می آید!

به گزارش جام جم ورزشی ، صبر هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در حال تمام شدن است. آنها از هفته دوم در اندیشه برکناری علی دایی بودند و حتی توافق ها و حمایت های ظاهری هم نمی تواند این حقیقت را انکار کند. در حالی که پرسپولیس در پنج هفته تنها پنج امتیاز گرفته است بحث برکناری علی دایی بیشتر می شود. در روزهای اخیر گزینه های متعددی برای جانشینی او اعلام شد، از برانکو و حتی حمید درخشان. افشین پیروانی دستیار علی دایی نیز یکی از آلترناتیوهای او شمرده می شود و گویا همین جدی ترین گزینه در صورت برکناری احتمالی علی دایی است.

گفته می شود افشین پیروانی اصلا برای این به پرسپولیس آمده تا سرمربی بعدی پرسپولیس باشد. موضوع برکناری علی دایی در روزهای آینده وارد فاز جدی تر و جدیدتری خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها