jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۸۸۱   ۰۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۰۳

جام جم ورزشی: تساوی پرسپولیس مقابل پدیده دور جدیدی از مصاحبه ها علیه علی دایی را برانگیخته است.

حمله یک پرسپولیسی دیگر به علی دایی

به گزارش جام جم ورزشی ، رحمان رضایی مدافع سابق پرسپولیس که در تیم ملی با علی دایی همبازی بود اینکه یکی از منتقدان اوست. او درباره نتایج ضعیف پرسپولیس در لیگ برتر گفت: مقصر نتایج ضعیف پرسپولیس علی دایی است. دایی دانش فنی ندارد و این موضوع را در سال‌های اخیر نشان داده است. او دو سال است سکاندار پرسپولیس است اما باز هم می گویند نیازمند زمان هستیم. مربی که دو ماه است با تیمی کار می‌کند نتایج خوبی گرفته، اما پرسپولیس هنوز به زمان نیاز دارد! دایی باید بر کنار شود تا با استخدام یک مربی کار بلد روزهای خوب پرسپولیس از راه برسد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها