jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۳۱۳   ۰۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۲۲:۰۲

جام جم ورزشی: سرمربی استقلال با تمجید از تیمش می گوید همه از دیدن بازی های این استقلال لذت می برند.

واکنش قلعه نویی به پیرزی پر گل تیمش مقابل پیکان

امیر قلعه نویی پس از پیروزی سه بر صفر تیمش در بازی برابر پیکان از هفته پنجم رقابت های لیگ برتر گفت: خدا را شاکرم کهب اید یک بازی خوب و منطقی در فاز حمله و دفاع، توانستیم به برد شیرینی دست پیدا کنیم. من از اینکه سه گل زدیم و گلی هم نخوردیم، خوشحالم. ما هنوز جا داریم بهتر از این هم شویم. امیدوارم کیفیت زمین تختی هم در ادامه بهتر شود تا بتوان بازی های بهتری را در اینجا شاهد باشیم.

او افزود: پیکان مربی خوبی دارد و درست است که سه گل خورد اما مطمئنم ابراهیم زاده با این تیم موفق می شود. من با او کار کرده ام و یقین دارم که او با این تیم در آینده بهتر نتیجه می گیرد.

سرمربی استقلال در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا می توان این استقلال را یک تیم ایده آل دانست؟، گفت: واقعیت این است که ما در این بازی فوق العاده بودیم. پیکان حتی یک موقعیت سی درصدی هم نداشتند. البته ما نیاز به زمان داریم تا بهتر شویم. با اینحال مجموعا خوب بازی می کنیم و همه از این استقلال لذت می برند و این تیم مرا به یاد تیم سال 83 می اندازد. البته ما باید این بازی را فراموش کنیم و خیلی زود است که راجع به خیلی چیزها از الان صحبت کنیم. با این همه ما از الان خوشحالی می کنیم و از فردا باید به بازی بعدی فکر کنیم.(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها