jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۷۰۵۹۱۷   ۲۵ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۱

رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت از دستگیری یکی از اوباش منطقه پاسداران به دنبال شرب خمر، عربده کشی، قدرت نمایی و مزاحمت برای اهالی این منطقه در حالی که در کمد دیواری منزلش مخفی شده بود، خبر داد.

بازداشت «عربده کش» در «کمددیواری» منزلش

سرهنگ علیرضا محرابی گفت: در پی اخبار واصله مبنی بر اینکه فردی به هویت «جابر» ضمن شرب خمر با وضعیت زننده‌ای اقدام به عربده کشی، قدرت نمایی و ایجاد مزاحمت برای برای اهالی منطقه پاسداران کرده است، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد و بازدداشت متهم در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با تحقیقات ماموران، صحت گزارشات ارسالی مورد تایید قرار گرفت و ماموران در خلال تحقیقات خود متوجه شدند که متهم چندی پیش، زن جوانی به نام «شقایق» را به قتل با اسلحه گرم و پاشیدن اسید تهدید کرده بوده است.

رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد که این فرد در گذشته دارای 4 فقره سابقه کیفری در زمینه مواد مخدر، سرقت و ایراد ضرب و جرح نیز بوده است.

سرهنگ محرابی افزود: ماموران پایگاه سوم پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران بزرگ با هماهنگی مقام قضایی به محل سکونت متهم اعزام شدند و در حالی که همسر وی مدعی بود که «جابر» در منزل حضور ندارد، موفق شدند وی را در داخل یک کمد دستگیر کنند.

رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پایتخت افزود:پس از دستگیری این فرد، ماموران موفق شدند در بازرسی‌های انجام شده، یک قبضه قمه از وی کشف کنند و این متهم در خصوص سلاحی که با آن یکی از شاکیانش را مورد تهدید قرار داده بود نیز عنوان کرد که اسلحه مذکور متعلق به یکی از دوستانش بوده است لذا با توجه به تکمیل پرونده، متهم در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و با صدور قرار صادره،‌ روانه زندان شد.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
عاشق ایران
Germany
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۳/۰۵/۲۵
باسلام . یك سوال مهم اگراین شخص سابقه 4بار كیفری دارد. پس چراراحت آزادمی گردد؟
۰
۰

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها