jamejamnashriyat
کد خبر: ۶۹۸۲۰۴   ۳۰ تير ۱۳۹۳  |  ۲۳:۱۷

معاون توسعه مشارکتهای مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) از جذب 25 هزار حامی جدید برای ایتام تحت‌حمایت این نهاد همزمان با روز شهادت حضرت علی(ع) پدر ایتام و اجرای ویژه طرح اکرام ایتام خبر داد و گفت: تعداد حامیان طرح اکرام ایتام به بیش از 775 هزار نفر رسید.

به گزارش ایسنا، سعید ستاری افزود: به طور متوسط هر یتیم تحت حمایت بیش از سه حامی دارد و بر مبنای آمار موجود ماهانه علاوه بر کمکهای دولت، مستمری و کمک‌های مردمی صد هزار تومان از کمک‌های حامیان بهره‌مند می‌شوند. ستاری با بیان این‌که تهرانی‌ها یتیم نوازترین شهروند کشور هستند، ادامه داد: ایتام تهرانی بیش از 10 هزار حامی دارند که ماهانه بیش از 200 هزار تومان دریافت می‌کنند و نیاز سنجی و برنامه‌ریزی بر اساس نیاز فرزندان نیز از سوی این نهاد صورت می‌گیرد.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان این‌که این نهاد مدیریت مالی خانواده‌های تحت حمایت و تامین آتیه فرزندان ایتام و نظارت بر فعل و انفعالات مالی خانواده‌ها را برعهده دارد، یادآور شد: وجوه پرداختی از سوی حامیان به حساب ایتام در کمیته امداد امام(ره) واریز و مبالغ عینا و دقیقا در اختیار ایتام قرار می‌گیرد که قابل رصد از طریق این نهاد و ارتباط حامیان با ایتام امکان‌پذیر است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

نکات مثبت و منفی مذاکرات وین

یک نکته مثبت و خوب مذاکرات وین این است که مسؤولان دولت با یک موضع عقلانی و مبتنی بر سیاست قطعی نظام در مذاکرات سطح کارشناسی حاضر شده‌اند.

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

مصونیت جوانان از کرونا، باطل است

از ابتدای شیوع کووید ۱۹ در جهان، ناشناخته بودن ویروس کرونا تنها محدود به درک مردم عادی نبود و این ویروس برای جامعه پزشکی هم ناشناخته بود.

خودمان به خودمان رحم کنیم

خودمان به خودمان رحم کنیم

متاسفانه کرونا روی زندگی همه تأثیر منفی گذاشته است. به‌خصوص هنرمندان و پیشکسوت‌هایی مثل من که حدود ۱۵- ۱۴ ماه است که هیچ پیشنهادی را قبول نکردم.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر