jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۹۶۲۲۹   ۲۴ تير ۱۳۹۳  |  ۱۸:۳۰

یک زن تبعه کشور چین که با شیوه «بدل اندازی» با فروش گوشی های بدلی تحت عنوان اصلی از شهروندان کلاهبرداری می کرد توسط پلیس پایتخت دستگیر شد.

بدل انداز چینی بازداشت شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سرهنگ ابوالقاسم باقری شاد سرکلانتر یازدهم پلیس تهران گفت: عصر روز گذشته ماموران گشت انتظامی کلانتری 106 نامجو هنگام گشت زنی در خیابان مدنی متوجه مشاجره مرد جوانی با یک زن تبعه چین مقابل ایستگاه مترو شدند که برای بررسی موضوع اقدام کردند.

وی افزود: مرد جوان با مشاهده ماموران پلیس، سراسیمه به سوی آنها مراجعه و عنوان کرد چند روز قبل در خیابان ستاری از این خانم دو دستگاه تلفن همراه گرانقیمت، هر کدام به قیمت 400 هزار تومان خریداری کردم؛ هیچ یک از سیم کارت هایم با گوشی خریداری شده، فعال نشد که فهمیدم آنها تقلبی است؛ ساعاتی پیش زمانی که از ایستگاه مترو خارج شدم، دیدم این خانم در کنار ایستگاه در حال فروش تلفن همراه است بنابراین با او درگیر شدم.

این مقام انتظامی گفت: در بازرسی از متهم که «شوهوا» نام داشت، شش دستگاه تلفن همراه تقلبی کشف شد.

سرهنگ باقری شاد از شهروندانی که طی یک ماه گذشته از سوی این متهم به شیوه «بدل اندازی» موبایل تقلبی مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند، خواست برای پیگیری و طرح شکایت به کلانتری 106 نامجو مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر