jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۶۸۴۹۵۸   ۲۷ خرداد ۱۳۹۳  |  ۰۸:۲۰

متولدین فروردین: نسبت به تصمیم‌تان خیلی شک دارید و فکر می‌کنید اشتباه بزرگی انجام داده‌اید. این شک و تردید می‌تواند مانع شما باشد. پس بهتر است هرچه زودتر آن را کنار بگذارید و با اطمینان بیشتر راهتان را ادامه دهید. ​

فال

متولدین اردیبهشت: می‌ترسید و همین احساس ترس باعث شده حال خوبی نداشته باشید. به جای این‌که حس ترس را انکار کنید و آن را نادیده بگیرید، بهتر است آن را با تمام وجود حس کنید و متوجه شوید چرا ایجاد شده. شاید بهتر بتوانید راه‌حلی برایش پیدا کنید.​

متولدین خرداد: منتظر تغییر مثبتی هستید و به نظر می‌رسد تمام فکر و خیالتان پیرامون این موضوع می‌گردد. حالا فرصت خوبی است که دست به کار شوید و خودتان هم کمک کنید این تغییر هرچه زودتر رخ دهد. ​

متولدین تیر: منتظر اتفاقات جدیدی باشید که در زندگی‌تان پیش می‌آید؛ خبر تازه، حضور فردی که او را نمی‌شناسید یا اتفاقی غیرمنتظره در حال رخ دادن است. احساسات آشفته و ناراحتی خود را فراموش کنید و جایی برای اتفاقات مثبت جدید بگذارید. شاید این کار به نظر سخت باشد، اما ارزشش را دارد و شما هم می‌توانید بخوبی از عهده آن بربیایید.

متولدین مرداد: نگران هستید و این نگرانی فقط به دلیل نداشتن اعتماد به نفس است. به خودتان اطمینان داشته باشید و تصمیم‌تان را عملی کنید. این همه ترس و نگرانی به نفع‌تان نیست و فقط شما را از ادامه مسیر باز می‌دارد. ​

متولدین شهریور: به موفقیت نزدیک شده‌اید و حالا دوره‌ای همراه با شادی و آرامش را تجربه خواهید کرد. این حس آرامش و تعادل، هم در زندگی شخصی‌تان نمایان می‌شود و هم در محیط کارتان. فقط باید آن را پرورش دهید و نگذارید حرف‌های دیگران شما را خسته و ناامید کند.

متولدین مهر: تغییری در محیط کارتان اتفاق می‌افتد. می‌توانید از این تغییر به نفع خودتان استفاده کنید. فقط باید نگاهتان را نسبت به زندگی و اتفاقات آن تغییر دهید تا بتوانید نکات مثبت این موضوع را هم ببینید. راه‌حلی برای مقابله با مشکلی که برایتان پیش آمده پیدا خواهید کرد؛ نگرانش نباشید.

متولدین آبان: اعتماد به نفس و حفظ آرامش یکی از بهترین شیوه‌ها برای رویارویی با مشکلات زندگی است. این روزها اگر خیلی حوصله ندارید و احساس می‌کنید افکارتان به هم ریخته است، از این روش‌ها کمک بگیرید. مشورت کردن با یکی از دوستانتان می‌تواند به نفع شما باشد، اما باید بدانید کدام‌یک از دوستان شما بهترین راه‌حل را خواهد گفت.

متولدین آذر: زندگی جریان دارد. اتفاقات خوب و بد همزمان با هم پیش می‌آید و شما باید خودتان را با زندگی هماهنگ کنید. این روزها خبر خوبی به شما می‌رسد و می‌توانید نتایج کارهای گذشته‌تان را ببینید. از نظر مالی شرایط سختی دارید، ولی این وضعیت هم به زودی تغییر می‌کند و کارتان رونق میگیرد.

متولدین دی: روزهای سختی را پشت سرگذاشته‌اید، اما خودتان هم در ایجاد این روزهای سخت بی‌تقصیر نبودید و حالا باید سعی کنید هرچه زودتر این سختی‌ها تمام شود. مطمئن باشید اگر همه چیز بخوبی پیش برود، روزهای آرامی در انتظارتان است.

متولدین بهمن: اگر زندگی به شما سخت می‌گیرد و اتفاقات ناخوشایندی پیش رویتان قرار می‌دهد، ناامید نشوید و دست از تلاش برندارید. تمام این ناملایمات بزودی برطرف می‌شود و شما می‌توانید در آرامش بیشتری زندگی کنید.

متولدین اسفند: تکبر و غرور بیش از حد باعث شده هیچ‌کس و هیچ‌چیز دیگر را نبینید و همین باعث تنهایی‌تان شده است. برای کنار‌گذاشتن این ویژگی منفی بهتر است کمی بیشتر به اطرافیان‌ توجه کنید و آنها را هم در نظر داشته باشید. اگر بتوانید این خصوصیت اخلاقی منفی را ترک کنید، دوستان بیشتری خواهید داشت.(ضمیمه چاردیواری)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محیط‌ زیست نیازمند تحول

محیط‌ زیست نیازمند تحول

دولت سیزدهم در گام‌اول باید دریاچه ارومیه و اتفاقاتی را که پیرامون آن افتاد از لوث ناکارآمدی‌ ها پاک کند. در مرحله بعد باید نظارتی دقیق بر تمام عملکردهای صورت‌گرفته داشته باشد و پس از آن به قید فوریت برنامه عملیاتی کارآمدی درباره احیای دریاچه ارومیه تهیه کند.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر