jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۸۴۲۱۸   ۲۵ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۳۰

شایعه ای انتقال دروازه بان استقال به مشهد قوت گرفت

رحمتی به پدیده شاندیز نزدیک تر شد؟

استقلالی ها از تمدید قرارداد با سید مهدی رحمتی می گویند اما پدیده شاندیز، این تیم میلیاردر مشهدی، هنوز هم مشتری این بازیکن است.

رحمتی به پدیده شاندیز نزدیک تر شد؟

به گزارش سایت جام جم ورزشی ؛ سرپرست تیم فوتبال پدیده شاندیز امروز باز هم خبر از جذب مهدی رحمتی خبر داد.

سید هاشم حسینی سرپرست تیم فوتبال پدیده خراسان امروز در گفت و گو با فارس گفت: سید مهدی رحمتی از خادمان خوب حرم رضوی است که تلاش می‌کند در اولین زمان خودش را به مشهد برساند تا به زوار امام رضا (ع) خدمت کند و تا جایی که من می‌دانم همیشه هم منظم به مشهد می‌آید و شاید همین خادمین و عنایت امام رضا (ع) کمک کند تا او یک سال در مجاورت امام هشتم باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها