jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۷۸۷۷۰   ۰۹ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۵:۰۹

با عقد قراردادی دو ساله

"داوری" رسما سوییسی شد/عکس

دانیل داوری دروازه بان تیم ملی فوتبال کشورمان با عقد قراردادی دو ساله به تیم گراس هاپرز سوییس پیوست.

"داوری" رسما سوییسی شد/عکس

سایت جام جم ورزشی - دانیل داوری از فصل آینده در این تیم سوییسی بازی می کند. قرارداد او با این تیم دو ساله خواهد بود. دانیل جانشین دروازه بان این تیم یعنی رومن بورکی شده که از فصل آینده در فرایبورگ آلمان بازی می کند.

اسکیبه، سرمربی این تیم در این باره اظهار داشت: ما با دنیل داوری به ثبات خواهیم رسید و دروازه‌بانی باثبات و مطمئن درون دروازه تیم خواهیم داشت.

دانیل داوری در حالی به این تیم سوییسی پیوس که پیش از این اخباری مبنی بر حضور وی در تیم هایی نظیر دورتموند و هرتابرلین آلمان به گوش می رسید اما در نهایت ترجیح داد در تیم گراس هاپرز سوییس بازی کند تیمی که فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد.

این باشگاه در شهر زوریخ قرار دارد.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر