jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۶۷۳۲۲۱ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۷:۵۲

مردی که در پی اختلاف بر سر ارثیه فامیلی، با اسید یکی از اقوامش را سوزانده و متواری شده بود، از سوی پلیس آگاهی شهرستان شبستر در استان آذربایجان شرقی دستگیر شد.

اسیدپاشی بر سر ارثیه فامیلی

فرمانده انتظامی شهرستان شبستر گفت: چند روز پیش مردی با حضور در پلیس آگاهی و ارائه شکایتی عنوان کرد، شب هنگام زنگ در خانه‌مان به صدا درآمد. برادرم مقابل در رفت و دقایقی بعد صدای کمک‌خواهی او را را شنیده و سراسیمه به خیابان آمده و متوجه شدم به سر و دستان برادرم اسید پاشیده شده بود.

وی افزود: در همان هنگام مردی را دیدم که با انداختن یک بطری روی زمین در حال فرار است. مرد اسیدپاش را تعقیب کردم، اما او در تاریکی شب فرار کرد و من برادرم را به بیمارستان منتقل کردم.

سرهنگ علی صفایی افزود: در پی این حادثه و تحویل بطری اسید بر جای مانده در محل حادثه به پلیس، تحقیقات برای دستگیری اسیدپاش فراری آغاز شد تا این که ماموران در مرحله بعدی تحقیقات متوجه شدند فرد مصدوم بر سر ارثیه فامیلی با یکی از اقوامش اختلاف داشته است.

با به دست آمدن این اطلاعات مرد اسیدپاش تحت تعقیب قرار گرفت و دستگیر شد. متهم با انتقال به پلیس آگاهی بازجویی و به اسیدپاشی به دلیل اختلاف بر سر ارثیه اعتراف کرد.

بنابراین گزارش، با صدور قرار قانونی برای مرد اسیدپاش، تحقیقات تکمیلی از وی در حالی ادامه دارد که هنوز از وضع مصدوم حادثه گزارشی منتشر نشده است.(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر