jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۶۶۵۹۴   ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۳  |  ۱۵:۱۴

بلگوری بلگورود و ساداکروزیرو حریفان قهرمان آسیا

متین در گروه مرگ

مراسم قرعه کشی والیبال قهرمانی باشگاه های جهان امروز صبح به وقت تهران در لوزان سوئیس برگزارشد.

متین در گروه مرگ

به گزارش تحریریه ایروالی جام جم ورزشی به نقل از صفحه باشگاه های جهان اف ای وی بی،متین ورامین ایران که در سیدبندی سختی قرار دارد می توان گفت در مرگ قرار گرفته است، ساداکروزیرو برزیل قهرمان باشگاه های آمریکای جنوبی و بلگورود روسیه قهرمان لیگ قهرمانان اروپا همگروه متین قهرمان آسیا در سیدبندی A هستند.

البته متین هم تیم دست و پا بسته ای نیست چرا که این تیم با قهرمانی در نورسکا پا در راه این رقابت ها نهاده است. گروه B نیز گروه تیم های وایلد کارتی ها است. ترنتینو قهرمان چهار دوره باشگاه های جهان و سرمایه دارترین باشگاه ایتالیا با الریان قطر دیگر تیم وایلد کارتی همگروه شده است که نایب قهرمان باشگاه های آسیا است. یو پی سی اِن سان خوان آرژانتین نایب قهرمان باشگاه های آمریکای جنوبی و الترجی تونس قهرمانان آفریقا نیز در این گروه قرار گرفته اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها