jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۵۰۱۱   ۳۱ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۶:۳۵

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران مدعی شده با دریافت 2 میلیارد تومان از مدیریت این باشگاه کناره گیری می کند!

پروین: 2 میلیارد می گیرم از مدیرعاملی پرسپولیس کنار بروم

به گزارش جام جم ورزشی، در شرایطی که امیررضا خادم معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان مدعی شده تا کمتر از 10 روز دیگر اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس منصوب می شوند، حالا از باشگاه پرسپولیس خبر می رسد که علی پروین دیگر تمایلی به مدیریت در این باشگاه ندارد.
مشکلات فراوان پرسپولیس سبب شده که چند روز قبل علی پروین در جمع نزدیکان خود مدعی شود که تمایلی به ماندن ندارد و دوست دارد هرچه سریعتر از مدیریت باشگاه کناره گیری کند.
پروین در صحبت های خود به این موضوع اشاره کرده که از زمان قبول مدیریت در پرسپولیس، 2 میلیارد تومان برای تیم هزینه کرده و در صورتی که این رقم از سوی وزرات ورزش و جوانان پرداخت شود، همین امروز عطای ماندن در پرسپولیس را به لقایش می بخشد.
مدیرعامل یا سرپرست موقت پرسپولیس همچنین مدعی شده که این رقم را از دوستان نزدیک خود قرض کرده و باید هرچه سریعتر مبلغ یاد شده را به آنها بازگرداند.
اگرچه پروین حالا صراحتا ساز جدایی از پرسپولیس را کوک می کند اما از سوی وزارت ورزش و جوانان نیز تمایلی برای سپردن پرسپولیس به علی پروین وجود ندارد، خصوصا آنکه سرپرست موقت باشگاه پرسپولیس پس از توقف سرخپوشان برابر راه آهن در هفته بیست و نهم لیگ برتر، حملات تندی را متوجه گودرزی ، وزیر ورزش و جوانان و همکارانش کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر