jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۴۴۳۳   ۳۰ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۶

درباره یکی از گران ترین مربیان لیگ برتری

کرانچار می رود یا می ماند؟

کرانچار بعد از علی دایی گران ترین مربی لیگ سیزدهم بود اما هنوز هم برای افزایش رقم قراردادش برای فصل آینده چانه می زند.

کرانچار می رود یا می ماند؟

سایت جام جم ورزشی - سپاهان در این فصل از رقابت های لیگ برتر انتظارات هواداران را برآورده نکرد. آنها نه قهرمان جام حذفی شدند، نه قهرمان لیگ برتر و حتی سهمیه آسیا را هم نگرفتند تا پس از هشت سال در آسیا غایب باشند. با وجود این مسئولان سپاهان به دنبال تمدید قرارداد با مربی گران قیمت خود یعنی زلاتکو کرانچار هستند.

گفته می شود هنوز بر سر مسائل مالی توافق حاصل نشده است. بحث و جدل ها بر سر مسائل مالی حاکی از این است که کرانچار می خواهد رکورد قراردادهای مربیان در فوتبال ایران را به نام خودش بزند.

او سخت به دنبال افزایش رقم قراردادش است و سپاهانی هم فعلا در حال چانه زدن برای راضی کردن وی. اگر کرانچار در لیگ برتر ایران ماندنی شود قطعا او را باید گران ترین مربی تاریخ لیگ برتر قلمداد کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها