jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۵۹۳   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۷:۳۵

90 دقیقه تا کفش طلا

کریم، عنایتی یا بایرامی

در فاصله چند ساعت تا پایان این فصل لیگ برتر رضا عنایتی و کریم انصاری فرد دو مهاجم دو تیم تراکتورسازی و صبای قم با هیجان و استرس خود را آماده بازی امروز می‌ کنند.

کریم، عنایتی یا بایرامی

سایت جام جم ورزشی - نکته جالب این است که این دو که با 13 گل کورسی تماشایی برای کسب عنوان آقای گلی خواهند داشت برای دریافت این جایزه به عملکرد خود و درخشش مدافعان تیم های سابقشان چشم دوخته اند. کریم انصاری فرد در تهران مقابل مدافعان استقلال قرار می‌ گیرد و رضا عنایتی در قم با بازیکنان سایپا جدال جالبی برای گلزنی خواهد داشت.
این دو که از سوی مهرداد بایرامی تعقیب می‌ شوند شانس های اصلی کفش طلا هستند و البته نکته جالب درباره هر دویشان این است که هم تیمی ها با انگیزه آقای گل کردن آنها به زمین می‌ روند. این دو از سوی مهرداد بایرامی 12 گله تعقیب می‌ شوند، بازیکنی که او هم می‌ تواند در صورت گلزنی مقابل فولاد و ناکامی عنایتی و انصاری فرد یکی از سهامداران کفش طلای لیگ باشد.
نظرات خود را برای ما کامنت کنید. یادتان باشید تا ساعت 9 شب بیشتر وقت نداریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها