jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۶۱۵۹۳   ۲۲ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۷:۳۵

90 دقیقه تا کفش طلا

کریم، عنایتی یا بایرامی

در فاصله چند ساعت تا پایان این فصل لیگ برتر رضا عنایتی و کریم انصاری فرد دو مهاجم دو تیم تراکتورسازی و صبای قم با هیجان و استرس خود را آماده بازی امروز می‌ کنند.

کریم، عنایتی یا بایرامی

سایت جام جم ورزشی - نکته جالب این است که این دو که با 13 گل کورسی تماشایی برای کسب عنوان آقای گلی خواهند داشت برای دریافت این جایزه به عملکرد خود و درخشش مدافعان تیم های سابقشان چشم دوخته اند. کریم انصاری فرد در تهران مقابل مدافعان استقلال قرار می‌ گیرد و رضا عنایتی در قم با بازیکنان سایپا جدال جالبی برای گلزنی خواهد داشت.
این دو که از سوی مهرداد بایرامی تعقیب می‌ شوند شانس های اصلی کفش طلا هستند و البته نکته جالب درباره هر دویشان این است که هم تیمی ها با انگیزه آقای گل کردن آنها به زمین می‌ روند. این دو از سوی مهرداد بایرامی 12 گله تعقیب می‌ شوند، بازیکنی که او هم می‌ تواند در صورت گلزنی مقابل فولاد و ناکامی عنایتی و انصاری فرد یکی از سهامداران کفش طلای لیگ باشد.
نظرات خود را برای ما کامنت کنید. یادتان باشید تا ساعت 9 شب بیشتر وقت نداریم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر