jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۶۰۲۳۵   ۱۸ فروردين ۱۳۹۳  |  ۱۳:۴۰

در پایان این هفته از لیگ های مختلف اروپایی لوییس سوراز مهاجم اروگوئه ای لیورپول همچنان در صدر برترین گلزنان فوتبال اروپا قرار دارد.

مسی پشت سر کریس رونالدو

سایت جام جم ورزشی - در رده بندی برترین گلزنان لیگ های اروپایی که در آن گلزنان برای تصاحب کفش طلای اروپا رقابت می کنند لوییز سوارز مهاجم لیورپول با 29 گل زده و 58 امتیاز در صدر دارد. او در این هفته در پیروزی دو بر یک تیمش مقابل وست هام یکی از گل ها را زد. همچنین کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی رئال مادرید با 28 گل زده و 56 امتیاز دوم است. اما اتفاق جالب این هفته ورود لیونل مسی به جمع مدعیان تصاحب کفش طلای اروپا بود. مهاجم آرژانتینی بارسلونا این هفته دو گل از سه گل پیروزی بخش تیمش مقابل بتیس را زد تا 25 گله شود و با 50 امتیاز ضمن سبقت گرفتن از دیه گوستا مهاجم آتلتیکو مادرید به رده سوم جدول رده بندی برسد و پشت سر کریستیانو رونالدو بایستد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها