jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۴۲۰۲   ۱۹ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۰۷

پروین مشکل یک اتومبیل را حل کرد

۸۵۰ میلیون بدهی "ماشینی" پرسپولیس

در شرایطی که مشکل ۳ خودرو بازیکنان پرسپولیس حل شد اما مشکل اصلی همچنان پا برجاست.

۸۵۰ میلیون بدهی "ماشینی" پرسپولیس

سایت جام جم ورزشی - علی پروین روز گذشته با پرداخت 100 میلیون تومان مشکل اتومبیل 3 بازیکن پرسپولیس (حسینی، بنگر، نورمحمدی) را حل کرد اما همچنان مشکل اصلی به قوت خود باقی است.

برخی از بازیکنان پرسپولیس هنگام عقد قرارداد با این باشگاه 2 اتومبیل حدود 130 میلیون تومانی دریافت کردند که به مرور زمان این ماشین‌ها هنگام پلاک شدن و سند خوردن دچار مشکل شدند. کار به جایی رسید که شرکت طرف قرارداد یکی از خودروها، برای به دست آوردن پول خود دست به شکایت زد و حتی حکم توقیف اتومبیل‌ها را گرفت.

علی پروین روز گذشته با پرداخت 100 میلیون مشکل سند یکی از این ماشین‌ها (سوناتا‌) را حل کرد اما هنوز باشگاه پرسپولیس به دیگر شرکت که 12 خودرو "هوندا آکورد" را تامین کرده چیزی حدود 850 میلیون تومان بدهکار است. اتفاقاً همین شرکت هم دست به شکایت و توقیف اتومبیل‌ها زده است.

حالا باید دید که مسئولان باشگاه پرسپولیس چه زمانی می‌توانند اتومبیل دوم را هم برای بازیکنان آزاد کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها