jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۵۱۶۶۰   ۱۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۰:۰۵

خبر بد برای استقلالی ها

آندو رفت تا جام جهانی!

۱

به نظر نمی آمد مصدومیت آندرانیک تیموریان تا این این اندازه جدی باشد اما دیروز بالاخره مشخص شد دست او شکسته و این یعنی از دست دادن ادامه لیگ برتر.

آندو رفت تا جام جهانی!

سایت جام جم ورزشی - آندرانیک تیموریان هشت ماه قبل تحت عمل جراحی سنگین از ناحیه دست قرار گرفته و همان ناحیه در محل یکی از پیچ‌های جراحی دچار ترک‌خوردگی بسیار کوچک شده بودند. با توجه به اینکه تیموریان درد شدیدی داشت دیروز مورد عمل جراحی قرار گرفت. بدین ترتیب او تا پایان لیگ و البته لیگ قهرمانان آسیا نمی تواند استقلال را همراهی کند تا امیر قلعه نویی حسابی به دردسر بیفتد. تیموریان احتمالا یک ماه مانده به آغاز جام جهانی می تواند به میادین برگردد. جالب است بدانید یکی از روزنامه های ورزشی امروز در صفحه اول خود ضمن اشاره به عمل جراحی آندو تیتر زد: "آه قربانیان آندو را گرفت"!

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمید آبی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۷ - ۱۳۹۲/۱۲/۱۲
آن روزنامه ورزشی را باید سوزاند كه اراجیف بخورد خوانندگان ندهد!البته باز هم اوضاع به وفق مراد كروش شد و یكی دیگر از استقلالیها را از دور مسابقات داخلی و آسیا خارج كرد!
۰
۰

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها