jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۸۲۷۴   ۰۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۲۵

هنوز چند روز از رسوایی اخلاقی مهاجم آرسنال نگذشته است که حالا از رسوایی اخلاقی یک بازیکن لیگ برتری دیگر پرده برداری شده است.

رسوایی اخلاقی این بار برای سنگربان لیگ برتری!

سایت جام جم ورزشی - الیور ژیرود مهاجم آرسنال چند روز پیش به دلیل ارتباط با یک مدل مشهور مدت ها سوژه اصلی رسانه ها بود. با معذرت خواهی رسمی این بازیکن فعلا همه چیز آرام شده اما از آن طرف دیوید دخه آ سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد خبر ساز شده است. البته اتهام غیر اخلاقی دخه آ سنگین تر است چرا که بر طبق ادعای دیلی میل او با نامزد سابق مارادونا ارتباط دارد. این اتفاق در جریان اردوی من یونایتد در دوبی افتاد. مارادونا نیز به این اتفاق واکنش چندانی نشان نداده است. گفتنی است دخه آ چند سال پیش با یک خواننده مشهور اسپانیایی ازدواج کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر