jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۴۸۲۷۴   ۰۲ اسفند ۱۳۹۲  |  ۱۵:۲۵

هنوز چند روز از رسوایی اخلاقی مهاجم آرسنال نگذشته است که حالا از رسوایی اخلاقی یک بازیکن لیگ برتری دیگر پرده برداری شده است.

رسوایی اخلاقی این بار برای سنگربان لیگ برتری!

سایت جام جم ورزشی - الیور ژیرود مهاجم آرسنال چند روز پیش به دلیل ارتباط با یک مدل مشهور مدت ها سوژه اصلی رسانه ها بود. با معذرت خواهی رسمی این بازیکن فعلا همه چیز آرام شده اما از آن طرف دیوید دخه آ سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد خبر ساز شده است. البته اتهام غیر اخلاقی دخه آ سنگین تر است چرا که بر طبق ادعای دیلی میل او با نامزد سابق مارادونا ارتباط دارد. این اتفاق در جریان اردوی من یونایتد در دوبی افتاد. مارادونا نیز به این اتفاق واکنش چندانی نشان نداده است. گفتنی است دخه آ چند سال پیش با یک خواننده مشهور اسپانیایی ازدواج کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها