jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۵۶۲۳۰۱   ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۲  |  ۱۰:۳۱

صحبت کردن درباره بازگشت به تیم ملی بی فایده است

چیزهایی که کرمی نمی داند

نایب قهرمانی بدترین نتیجه تیم ملی در چند سال اخیر بوده و تیم ملی در مکزیک باید حداقل به این عنوان دست پیدا کند.

چیزهایی که کرمی نمی داند

یوسف کرمی ، در مورد وضعیت تیم ملی تکواندو ایران، ضمن بیان مطلب فوق گفت: رقابتهای اسپانیا را ندیدم ولی از شواهد و قرائن پیداست، تورنمنت خوبی بوده و خوشحال شدم که اعضای تیم ملی موفق شدند با اقتدار عنوان نخست را از آن خود کنند.

وی در مورد اینکه آیا هنوز به مسابقات جهانی فکر می‌کند یا خیر؟، اظهار داشت: به مسابقات جهانی فکر نمی‌کنم. به عبارتی صحبت‌کردن در این مورد بی‌فایده است. سال‌ها در تیم ملی با افتخار حضور داشت‌ و مدال‌های متعددی را در رقابتهای مختلف کسب کرده‌ام، در شرایط کنونی هم تنها ایرانی حاضر در صدر رنکنیگ جهانی هستم ولی نمی‌دانم چرا باید خود را  ثابت کنم.

دارنده چهار مدال جهانی در خصوص برنامه آینده خود خاطرنشان کرد: این روزها تمرینات خوبی را پشت سر می‌گذارم و اگر شرایط فراهم بود، برای بازی‌های آسیایی آماده می‌شوم و اگر نبود فقط تمرین می‌کنم و از تکواندو دور نخواهم شد. البته صحبت کردن درباره بازگشت به تیم ملی بی فایده است.

وی در مورد نتایج تیم ملی در مسابقات جهانی مکزیک هم به ایسنا گفت: سال 2007 تیم ملی تکواندو نایب قهرمان جهان شد که پس از آن کادر فنی تیم ملی تغییر کرد، پس بدترین نتیجه ما همین نایب قهرمانی است که تیم ملی باید در مکزیک کسب کند و بهترین آن هم تکرار قهرمانی است.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر