jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۴۰۹۴۴۶ ۲۵ خرداد ۱۳۹۰  |  ۱۴:۴۷

سرپرست سازمان بهزیستی کشور از آغاز طرح صدقه تلفنی در تمامی استان‌ها خبر داد و گفت: در این طرح افراد می‌توانند از طریق تماس تلفنی با شماره‌های 9092307000 و 9092307004 کمک‌های خود را به مددجویان بهزیستی ارسال کنند.

به گزارش فارس‌، احمد اسفندیاری در حاشیه برگزاری بیست‌وششمین همایش کشوری انجمن مددکاران اجتماعی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بهزیستی تلاش می‌کند با بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها و فرصت‌ها کمک‌های خوبی را برای نیازمندان و معلولان به‌خصوص مددجویان بهزیستی جمع‌آوری کند.

وی به همکاری سازمان بهزیستی با شرکت مخابرات جهت اخذ کمک‌های مردمی اشاره کرد و ادامه داد: در طرح صدقه تلفنی، افراد و خانواده‌ها می‌توانند از طریق شماره تلفن‌های 9092307000 و 9092307004 کمک‌های خود را به مددجویان بهزیستی ارسال کنند.

اسفندیاری افزود: در طرح صدقه تلفنی، شرکت مخابرات ایران موظف شده است تا کمک‌های جمع‌آوری شده را در پایان هر ماه محاسبه و در صورت حساب تلفن اشخاص درج کند.

سرپرست سازمان بهزیستی کشور بیان داشت: طی سال گذشته سازمان بهزیستی طرح‌های خوبی را در حوزه‌ مشارکت‌های مردمی تدوین کرده؛ به طوری که حضور مردم و کمک‌های مردمی نسبت به سال‌های گذشته افزایش چشمگیری داشته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
خبرهای مرتبط

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

صعودی شدن مجدد شیب ابتلا به کرونا، بسیاری از والدین دانش‌آموزان را نگران کرده است؛ والدینی که حالا با صحبت‌های دیروز رئیس‌جمهور، احتمالا چاره‌ای ندارند جز این که فرزندان‌شان را از 15 شهریور به مدرسه بفرستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر