jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۳۸۸۹۳۶ ۱۱ اسفند ۱۳۸۹  |  ۰۰:۰۸

معاون امور شهرداری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: تاکنون بابت یارانه بلیت مترو 16 میلیارد تومان به شهرداری تهران پرداخت شده است و تا پایان سال این رقم به 30 میلیارد تومان افزایش می‌یابد. حمیدرضا صارمی در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: تاکنون دولت 3 برابر سال گذشته نسبت به پرداخت بلیت مترو و اتوبوس به شهرداری‌های سراسر کشور کمک کرده است.

به گفته وی، تاکنون 66 میلیارد تومان بابت بلیت مترو و اتوبوس به شهرداری‌های سراسر کشور پرداخت شده که از این مبلغ 26 میلیارد تومان آن به شهرداری‌ تهران اختصاص یافته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر