jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۳۸۳۷۴۳   ۱۶ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۷:۳۵

شاخص کل بورس تهران امروز 461 واحد افزایش یافت تا رکورد بیشترین رشد روزانه معاملات این شرکت در سال 89 شکسته شود.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، شاخص کل در پایان معاملات امروز با 461 واحد به 21 هزار و 810 واحد رسید تا در آستانه ثبت رکورد 22 هزار واحد قرار گیرد.

شاخص بازارهای اول و دوم به ترتیب 422 و 310 واحد افزایش یافت و شاخص صنعت با 420 واحد افزایش 16 هزار و 665 واحد را نشان می دهد.

شرکت های فولاد مبارکه اصفهان با 113 واحد، مخابرات ایران با 67 واحد، سرمایه گذاری امید و ملی صنایع مس ایران با 51 واحد ، معدنی و صنعتی چادرملو با 24 واحد، مدیریت پروژه های نیروگاهی با 23 واحد و سرمایه گذاری غدیر با 21 واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص داشتند.

در پایان معاملات امروز بورس تهران 320 میلیون سهم و حق تقدم تغییر مالکیت یافت و ارزش بازار به 1031 میلیارد ریال رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

معیشت،‌ در صدر اولویت‌ ها

با توجه به موج گرانی کالاهای اساسی و تورم‌های بی‌ سابقه در چند سال اخیر و همچنین رشد اقتصادی کشورمان که در یک دهه اخیر نزدیک به صفر بوده‌است، قدرت خرید مردم و خانوارهای ایرانی به‌ شدت کاهش یافته و سفره آنها نیز کوچک‌تر شده‌است.

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

توسعه تجارت از طریق دیپلماسی اقتصادی

دولت یازدهم و دوازدهم تمام تمرکز خود را روی حوزه خارجی، دیپلماسی سیاسی و پیش‌بردن قرارداد برجام گذاشت که این امر نیز صرفا وعده‌ای بیش نبود، به‌طوری‌که در هشت سال گذشته شاهد آن بودیم که در وضعیت اقتصادی کشور، وضعیت اشتغال و معیشت مردم گشایشی به‌وجود نیامد و حتی سفره مردم نیز کوچک‌تر شد و در کنار کاهش ارزش پول ملی اغلب خانوارها قدرت خرید خود را از دست دادند.

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر