jamejamonline
اقتصادی عمومی کد خبر: ۳۸۳۷۴۳   ۱۶ بهمن ۱۳۸۹  |  ۱۷:۳۵

شاخص کل بورس تهران امروز 461 واحد افزایش یافت تا رکورد بیشترین رشد روزانه معاملات این شرکت در سال 89 شکسته شود.

به گزارش واحد مرکزی خبر ، شاخص کل در پایان معاملات امروز با 461 واحد به 21 هزار و 810 واحد رسید تا در آستانه ثبت رکورد 22 هزار واحد قرار گیرد.

شاخص بازارهای اول و دوم به ترتیب 422 و 310 واحد افزایش یافت و شاخص صنعت با 420 واحد افزایش 16 هزار و 665 واحد را نشان می دهد.

شرکت های فولاد مبارکه اصفهان با 113 واحد، مخابرات ایران با 67 واحد، سرمایه گذاری امید و ملی صنایع مس ایران با 51 واحد ، معدنی و صنعتی چادرملو با 24 واحد، مدیریت پروژه های نیروگاهی با 23 واحد و سرمایه گذاری غدیر با 21 واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص داشتند.

در پایان معاملات امروز بورس تهران 320 میلیون سهم و حق تقدم تغییر مالکیت یافت و ارزش بازار به 1031 میلیارد ریال رسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید چک و افزایش امنیت اقتصادی

قانون جدید صدور چک در آبان سال1397 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسید و طبق قانون به علت آماده نبودن همه زیرساخت‌ ها و ضوابط و آیین‌ نامه‌ های اجرایی مربوط به برخی قسمت‌های قانون، اجرای آن به سه بازه زمانی تقسیم و به بانک مرکزی فرصت داده شد از تاریخ آذر سال 97 تا آذر سال 99 قانون جدید چک را به صورت کامل اجرایی کند.

اعتمادی که خاموش شد

اعتمادی که خاموش شد

«علت اعتماد مردم این است که می‌بینند برق‌شان در شرایط تحریم و در تابستان قطع نمی‌شود و وزارت نیرویی دارند که در طول هشت سال، ۲۰هزار مگاوات برق جدید برای کشور تولید کرده و می‌کند. برای این‌که می‌دانند آب‌شان در شرایط سخت کرونایی قطع نمی‌شود و در طول هفت سال گذشته ۴۳سد ملی افتتاح شده و تا پایان این دولت بیش از ۱۰۰سد دیگر نیز افتتاح خواهد شد.»

گفتگو

بیشتر
تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

گفت‌وگو با مهدی هدایت، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس درباره سرنوشت مسکن مهر و طرح اقدام ملی مسکن

تکمیل مسکن مهر؛ 4 ماه بعد

پیشنهاد سردبیر بیشتر