دفتر اطلاع‌رسانی دولت در غزه اعلام کرد که رژیم صهیونیستی تاکنون در حملات خود علیه غزه ۵۲ مسجد را به طول کامل تخریب کرده است.
کد خبر: ۱۴۲۸۸۲۷

به گزارش جام جم آنلاین، دفتر اطلاع‌رسانی دولت غزه اعلام کرد که در حملات رژیم صهیونیستی تاکنون ۵۲ مسجد به طول کامل تخریب شده و خسارت‌هایی نیز به ۱۱۰ مسجد دیگر وارد آمده است. 

تداوم بمباران غزه و کشتار زنان و کودکان فلسطینی در حالی برای بیست‌وششمین روز متوالی ادامه دارد که کشور‌های غربی حامی رژیم صهیونیستی تا کنون هرگونه قطعنامه آتش بس در شورای امنیت را وتو کرده و یا به جای تلاش برای توقف کشتار و بمباران فلسطینیان به دنبال تصویب قطعنامه‌هایی در حمایت بیشتر از تل‌آویو هستند.

بر اساس اعلام دفتر اطلاع‌رسانی دولت در غزه همچنین در حملات رژیم صهیونیستی به ۲۱۲ مدرسه خسارت وارد شده و فعالیت ۴۵ مدرسه متوقف شده است و ۲۵۱۰ دانش‌آموز در پایه‌های مختلف تحصیلی به شهادت رسیده‌اند. 

بنابر گزارش شبکه الجزیره، دفتر اطلاع‌رسانی دولت در غزه افزود که در حملات رژیم صهیونیستی به غزه تاکنون ۳۲ مقر دولتی و ده‌ها ساختمان و موسسه عمومی تخریب شده است. 

همچنین سخنگوی دفتر اطلاع‌رسانی دولت در غزه گفت که در جنایت‌های رژیم صهیونیستی تاکنون بیش از ۱۰ هزار نفر شهید یا مفقود شده‌اند. 

بر پایه این گزارش، اردوگاه جبالیا در کمتر از ۲۴ ساعت هدف دو کشتار قرار گرفت که در نتیجه آن صد‌ها نفر شهید شده و اجساد ده‌ها نفر نیز در زیر آوار مانده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها