مرد شیطان‌صفت که با شکار دختران در تلگرام، اعتماد آنها را جلب و در ادامه دختران را مورد تعرض قرار می‌داد، با پیگیری پلیس فتای خوزستان دستگیر شد‌. متهم برای این‌که دختران را تحت سلطه خود قرار دهد از آنها فیلم سیاه می‌گرفت.
کد خبر: ۱۴۲۳۲۸۴
نویسنده مجید غمخوار - گروه حوادث


به گزارش خبرنگار جام‌جم، بیست‌و‌پنجمین روز تیرماه امسال دخترجوانی با مراجعه به پلیس فتای خوزستان پرده از جنایت‌های سیاه شیطان تلگرامی برداشت وگفت: چند روز قبل مرد جوانی در تلگرام به من پیغام داد و بعد از چند ساعت صحبت تلگرامی پیشنهاد داد با هم به کافه برویم. روز دیدار با هم به کافه‌ای در مرکز شهر رفتیم و چند ساعتی صحبت کردیم. مرد جوان که خود را مهندس معرفی می‌کرد بسیار با ادب بود و من به او علاقه پیدا کردم. بار دوم که بیرون رفتیم او مدعی شد قصد ازدواج دارد و نمی‌خواهد فقط دوست باشیم. وقتی برای بار سوم بیرون رفتیم او رفتاری از خودش نشان داد که شوکه شدم. در خودرو دست و پایم را بست و من را به خانه‌ای برد. مرد جوان با تهدید مرا وحشیانه مورد آزار قرار داد و بعد در خیابان رهایم کرد.
دختر ۲۱ساله ادامه داد: بعد از چند روز او با فرستادن عکس و فیلم‌های سیاه از آزارم تهدید کرد اگر دوباره با او ارتباط نگیرم، عکس و فیلم‌هایم را در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌کند.‌ تهدیدهایش باعث شد اعصاب و روانم به‌هم بریزد‌. موضوع را به خانواده‌ام گفتم و تصمیم گرفتیم از مرد شیطان‌صفت شکایت کنیم.
با دستور ویژه رئیس‌پلیس فتای خوزستان تیم ویژه‌ای از ماموران پلیس فتا مامور رسیدگی به پرونده و دستگیری مرد شیطان‌صفت شدند. سرانجام با تحقیقات گسترده هویت شیطان تلگرام فاش و چند روز قبل مرد ۳۱ساله شناسایی و دستگیر شد. ماموران در بررسی تلفن همراه متهم موفق شدند سه فیلم سیاه دیگر کشف کنند تا مشخص شود چهار دختر جوان، قربانی مرد جوان شده‌اند.
متهم ۳۱ساله که متاهل و دارای فرزند است، در تحقیقات ماموران به جرایم سیاهش اعتراف کرد و گفت: از طریق برنامه نزدیک‌یاب تلگرام یا گروه‌های تلگرامی، دختران جوان را شناسایی کرده و به آنها پیام می‌دادم. پس از جلب اعتماد دختران ۱۸ تا ۲۴ساله با آنها در اماکن عمومی قرار گذاشته و مدعی می‌شدم قصدم ازدواج است. وقتی اعتمادشان جلب می‌شد، چند قرار در کافه و اماکن تفریحی می‌گذاشتم و سر فرصت دست و پای آنها را به زور بسته و به مخفیگاهم می‌بردم. به زور و با تهدید با آنها ارتباط برقرار و از این صحنه‌ها فیلم و عکس تهیه می‌کردم. بعد از چند روز در تلگرام به دختران پیام داده و فیلم و عکس‌های سیاه را ارسال می‌کردم و از آنها می‌خواستم با من دوباره ارتباط برقرار کنند در غیر این صورت فیلم و عکس‌های آنها را پخش می‌کنم.
سرهنگ علی حسینی، رئیس‌پلیس فتای خوزستان با اعلام این خبر به جام‌جم گفت: با توجه به این‌که فیلم‌های سیاه از تلفن‌همراه متهم کشف شده است، تلاش‌ها برای شناسایی قربانیان ادامه دارد. با توجه به شگرد متهم احتمال می‌دهیم قربانیان دیگری نیز در دام شیطان تلگرام گرفتار شده باشند.
اگر افرادی با این شیوه و شگرد مورد سوءاستفاده و آزارواذیت قرار گرفته‌اند می‌توانند با مراجعه به پلیس فتا از متهم شکایت کنند. قربانیان باید بدانند در تمام مراحل رسیدگی به پرونده، هویت آنها از سوی پلیس مخفی خواهد ماند و هیچ ترسی در این رابطه نداشته باشند و برای شکایت به پلیس مراجعه کنند.

 

newsQrCode
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها