در بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان آذربایجان شرقی؛

شرکت پالایش نفت تبریز موفق به کسب رتبه خدمات برتر در ارتقا بهره وری و توسعه کسب و کار شد

شرکت پالایش نفت تبریزدر بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان آذربایجان شرقی که با حضور مسئولین استانی برگزار گردید، موفق به کسب رتبه خدمات برتر در ارتقای بهره وری و توسعه کسب و کار در سال 1400 شد.
کد خبر: ۱۳۸۱۱۴۴

جام جم آنلاین آذربایجان شرقی: بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان روز سه شنبه 29 شهریور در محل سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی و با حضور استاندار و مدیران سازمان ها و ادارات کل استان با معرفی و تجلیل از برگزیدگان برگزار شد.

در این مراسم از شرکت پالایش نفت تبریز که موفق به کسب رتبه خدمات برتر در ارتقای بهره وری و توسعه کسب و کار در سال 1400 شده بود با اهدا لوح تقدیر و تندیس ویژه بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی تجلیل به عمل آمد.

در لوح تقدیر عابدین خرّم، استاندار آذربایجان شرقی و رئیس ستاد جشنواره شهید رجایی خطاب به غلامرضا باقری دیزج مدیر عامل شرکت پالایش نفت تبریز آمده است:بدین وسیله بر خود فرض می‌دانم از تلاش‌های ارزنده جناب عالی و همکاران محترمتان در استقرار و نهادینه‌سازی مولفه های برنامه تحول اداری که سبب کسب رتبه خدمات برتر در ارتقای بهره وری و توسعه کسب و کار سال ۱۴۰۰ از سوی ستاد بیست و پنجمین جشنواره شهید رجایی استان آذربایجان‌شرقی گردیده است، تقدیر و تشکر نمایم.

اینجانب این موفقیت را به جناب عالی و تمامی همکاران شریف و تلاشگران آن دستگاه تبریک گفته و امید است با استمرار تلاش‌ها و اتکاء به سنجه‌های سند تحول دولت مردمی، در سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین با رویکرد آینده نگری و آینده‌اندیشی، موجب ارتقای کارآمدی دولت، رضایت مردم، اعتماد اجتماعی و سرافرازی میهن عزیزمان، ایران اسلامی شوید.

شرکت پالایش نفت تبریز تنها پالایشگاه کشور است که صد در صد تولید بنزین آن یورو ۵ می باشد و از چندین سال قبل اجرای موفقیت آمیز قانون حمایت از صنایع پایین دستی تصفیه نفت خام و میعانات گازی با حمایت های مردمی موسوم به قانون تنفس خوراک را آغاز کرده است که همین مساله، این پالایشگاه را در زمره پالایشگاههای پیشرو در عرصه توجه به محیط زیست و تولید محصولات با کیفیت روز دنیا قرار می دهد.

 توسعه مستمر و اجرای پروژه های گوناگون در این مجموعه پالایشی به صورتی است که پروژه های که از سال 1392 تا امروز به بهره‌برداری رسیده است  بیش از ۱۲ هزار میلیارد تومان ارزش دارد و ۲ هزار میلیارد تومان نیز ارزش پروژه هایی است که تا پایان سال آتی در این مجموعه به بهره برداری می رسد. این تلاش مداوم سبب شده است تا در فاصله سالهای ۱۳۹۲ تا ۱۴۰۰ پالایش نفت تبریز تنوع محصولات خود را از ۸ محصول به ۴۱ محصول برساند.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها