گزارش‌های تأییدنشده از پرتاب راکت به سمت منطقه‌ای که سابقاً مقر تروریست‌های آمریکایی بوده حکایت دارند.
کد خبر: ۱۳۷۷۷۳۱

به گزارش جام جم آنلاین، کانال تلگرامی «صابرین‌نیوز» بامداد جمعه گزارش داده منطقه «هجین» در دیرالزور سوریه که سابقاً محل استقرار پایگاه اشغالگران آمریکایی بوده با چند راکت هدف قرار گرفته است.

این رسانه مدعی شده چند راکت در نزدیکی مقر نیروهای متحد آمریکا موسوم به «قسد» در شهر «هجین» در شرق دیرالزور فرود آمده است.

صابرین نیوز ابتدا گزارش داده بود پایگاه اشغالگران آمریکایی در منطقه «هجین» واقع در دیرالزور سوریه هدف حمله راکتی قرار گرفته اما دقایقی بعد خبر خود را اصلاح کرد و نوشت که این منطقه سابقاً محل استقرار پایگاه اشغالگران آمریکایی بوده است.

صابرین‌نیوز چند ساعت قبل‌تر هم از حمله پهپادی به پایگاه غیرقانونی آمریکا در میدان نفتی «العمر» در استان دیرالزور خبر داده بود. در آن حمله سه انفجار در میدان نفتی العمر رخ داد.

قبل‌تر از آن خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)،‌ ظهر پنجشنبه خبر داد که پایگاه آمریکا در میدان نفتی «کونیکو» واقع در استان دیر الزور (شرق) برای بار دوم طی چند روز گذشته هدف حمله راکتی قرار گرفته است.

خبرنگار سانا خبر داد که پس از حمله راکتی به پایگاه آمریکا در میدان کونیکو صدای چند انفجار در این پایگاه به گوش رسیده است. دو پایگاه نظامی ارتش آمریکا هم چهارشنبه شب در میدان نفتی «العمر» و میدان گازی کونیکو در شرق سوریه هدف حملات راکتی قرار گرفتند.

شبکه «اِن‌بی‌سی نیوز»، بامداد پنجشنبه به نقل از یک مقام دولتی آمریکا گزارش داد: «تعداد نامعلومی از نظامیان آمریکایی در دو حمله راکتی جداگانه به تأسیسات محل استقرار نیروهای آمریکا در سوریه، زخمی شدند».

منبع: فارس

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها