مدیرعامل باشگاه پاس:

6 بازی سرنوشت ساز در پیش داریم

مدیرعامل باشگاه پاس با قدردانی از زحمات صورت گرفته در کسب نتایج نیم فصل دوم، گفت: شش بازی سرنوشت ساز در پیش داریم که هر بازی حکم فینال را دارد و در صورت دستیابی به نتایج مطلوب و رضایت بخش، پاداش ویژه پایان فصل را به اعضای تیم اختصاص می دهیم.
کد خبر: ۱۳۶۴۵۲۵

به گزارش جام جم آنلاین همدان، حمیدرضا عابری منصور افزود: شاید برای عده ای سووال باشد که چه کاری در باشگاه صورت گرفته در حالیکه از نزدیک می توان به اقدامات اساسی انجام شده پی برد.
وی اضافه کرد: تمام این اقدامات انجام شده برای رفاه و آرامش اعضای تیم است ضمن اینکه پس از گذشت سال ها، ساختار اداری باشگاه نیز در بخش های مختلف مدیریتی، اداری، آکادمی، مالی، حقوقی و کانون هواداران ایجاد شد.
وی با قدردانی از زحمات صورت گرفته در کسب نتایج نیم فصل دوم بیان کرد: شش بازی سرنوشت ساز در پیش داریم که هر بازی حکم فینال را دارد و در صورت دستیابی به نتایج مطلوب و رضایت بخش، پاداش ویژه پایان فصل را به اعضای تیم اختصاص می دهیم.
وی اضافه کرد: تمام این اقدامات صورت گرفته برای این است که با اتحاد و همدلی پاس را به جایگاه واقعی خود بازگردانیم.
وی با اشاره به امکانات رفاهی باشگاه پاس در سایت اقامتی گفت: بازی های ورزشی را برای بازیکنان فراهم کرده ایم ضمن اینکه رستوران باشگاه با استخدام سرآشپز و طبخ غذاهای متنوع راه اندازی شد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها