jamejamonline
سیاسی سیاست خارجی کد خبر: ۱۳۱۵۷۳۳   ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۷:۰۰

دختر سردار شهید سلیمانی خطاب به ملت فلسطین اعلام کرد که تا پیروزی شما و اخراج کامل رژیم اشغالگر از هر ذره از خاک فلسطین کنارتان هستیم.

به گزارش جام جم آنلاین، «زینب سلیمانی» دختر سردار شهید «قاسم سلیمانی» در واکنش به جنایت‌های رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه فلسطینیان در غزه و مقاومت مردم فلسطین طی سخنانی گفت، ما با افتخار کنار اراده این ملت عزتمند که رژیم اشغالگر را شکست داده و هیمنه آن را سرنگون کرده می‌ایستیم.

زینب سلیمانی تاکید کرد، تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین در مسجد الاقصی و اراضی اشغالی و نوار غزه را محکوم می‌کنیم.

دختر شهید سلیمانی همچنین از رهبران و مجاهدان نبرد «شمشیر قدس» به ویژه «محمد الضیف» فرمانده گردان های عزالدین القسام قدردانی کرده و بر آنها درود فرستاد.

وی ادامه داد: روح شهید سلیمانی به ملت مبارز فلسطین درود می‌فرستد.

زینب سلیمانی خطاب به ملت فلسطین تاکید کرد، تا پیروزی نهایی شما و اخراج رژیم غاصب صهیونیستی از هر ذره از خاک فلسطین کنار شما هستیم.

فرزند شهید سلیمانی در ادامه سخنان خود خطاب به فلسطینیان اظهار داشت، ما فرزندان جمهوری اسلامی و پیروان مدرسه حاج قاسم کنار شما هستیم.

منبع: تسنیم

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر