jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۱۳۰۳۷   ۰۸ ارديبهشت ۱۴۰۰  |  ۱۸:۳۲

معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ خبر داد؛

کشف ۳۵۰۰ کیلو بال و کتف مرغ احتکار شده در پایتخت

معاون نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ از کشف ۳۵۰۰ کیلوگرم بال و کتف مرغ احتکار شده در یک سردخانه در حوالی تهرانسر، خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ نادر مرادی در این باره اظهار کرد: به دنبال به دست آوردن اطلاعاتی در باره دپوی مقادیر زیادی مرغ تکه شده اعم از بال و کتف مرغ در یک سردخانه حوالی تهرانسر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از انجام تحقیقات تکمیلی و اخذ دستور قضایی، روز گذشته ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت به همراه یک تیم از تعزیرات به آدرس مذکور مراجعه کردند. در بازرسی از این سردخانه ۳ هزارو ۵۰۰ کیلو گرم بال و کتف مرغ احتکار شده کشف شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت با بیان اینکه برابر دستور قضایی و تا اعلام نتیجه، سردخانه پلمب شده است، اظهارکرد: همچنین متصدی این سردخانه نیز پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شد.

سرهنگ مرادی در پایان گفت: کارشناسان تعزیرات ارزش ریالی کالاهای کشف شده را یک میلیارد و صد میلیون ریال برآورد کرده اند.

منبع: ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر