jamejamonline
سلامت عمومی کد خبر: ۱۳۰۹۲۴۹   ۱۵ فروردين ۱۴۰۰  |  ۰۹:۴۸

کرونای برزیلی در کشور برزیل آنچنان تاخت و تاز می کند که بیشترین آمارهای مربوط به ابتلا و مرگ و میر در طول یک روز مربوط به این کشور است.

به گزارش جام جم آنلاین ، بر اساس آمار ارائه شده از سوی رویترز تا امروز یکشنبه چهارم آوریل 2021 تعداد فوت شده های بیماری کرونا به 2 میلیون و 979 هزار و 383 مورد در کل جهان رسیده است.

رکورد ابتلای روزانه مربوط به برزیل است. این کشور در 24 ساعت اخیر 72 هزار و 238 مورد جدید ابتلا داشته است. هند با 65 هزار و 50 مورد تست مثبت و آمریکا با 65 هزار و 200 مورد تست مثبت در رده های دوم و سوم بیشترین ابتلا در طول یک روز در کل جهان هستند.

برزیل در زمینه مرگ و میر نیز شرایطی بحرانی دارد و در 24 ساعت اخیر 3 هزار و 13 تن دیگر در این کشور به دلیل ابتلا به کرونا جان باختند. آمریکا در همین مدت 861 فوتی داشت و در ایتالیا نیز 438 مورد فوتی دیگر گزارش شد.

روز گذشته حدود 11 هزار و 703 فوتی در کل جهان گزارش شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خطر تعطیلی بدون پیشگیری

خطر تعطیلی بدون پیشگیری

از امروز محدودیت‌ها در شهرهای قرمز و نارنجی اجرا می‌شود، درحالی‌که پس از اعمال سیاست‌های نادرست، شاهد افزایش تعداد ابتلا و بستری افراد مبتلابه بیماری کرونا بودیم.

گفتگو

بیشتر
از ترس کرونا

یك روان‌شناس در گفت‌وگو با جام‌جم عنوان می‌کند نوعی اختلال اضطراب فراگیر طی بحران كرونا بسیاری را درگیر كرده است و همچنان ادامه دارد

از ترس کرونا

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
قرنطینه بدون تنش

نبود مهارت گفت‌وگو و کاهش آستانه تحمل ، قرنطینه خانگی را برای برخی خانواده‌ها مشکل کرده است

قرنطینه بدون تنش