jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۵۴۹۰   ۰۹ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۰:۱۶

پرونده قتل مرد جوان روی میز بازپرس کشیک قتل پایتخت قرار گرفت.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت ۲۴شامگاه چهارشنبه ششم اسفند امسال، ماموران کلانتری هفده شهریور به حبیب الله صادقی بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش یک قتل دادند.
رسیدگی به پرونده قتل با پیدا شدن جسد مردی حدودا ۳۰ ساله در یکی از کوچه‌های محله هفده شهریور آغاز شد.مردی که جسد را کشف کرده بود در اولین تحقیقات به بازپرس گفته بود: «وقتی با جسد این جوان مواجه شدم اول گمان کردم که او یک معتاد خیابان گرد بوده است. اما بعد متوجه شدم که او چاقو خورده و بی جان روی زمین افتاده بود.
 
رها شدن جسد سیامک وسط شهر
یک نفر مقتول را سیامک صدا می‌زد
در تحقیقات محلی یکی از همسایه‌ها گفت: «من صحنه چاقو خوردن این جوان را دیدم. سر و صدای دعوای او با دو مرد دیگر نظرم را جلب کرد. وقتی او را دیدم که آن دو مرد به او حمله کرده و با چاقو به او ضربه می‌زدند. شنیدم که یکی از آن دو مرد مقتول را سیامک صدا می‌زد. زمانی که جوان مضروب روی زمین افتاد، آن دو پا به فرار گذاشتند.»
تحقیقات قضایی برای رسیدگی به پرونده و روشن شدن ابعاد پنهان ماجرا ادامه دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر