jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۴۷۵۴   ۲۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۲

افرادی که اقدام به ربودن کودک ۳ ساله در علی آباد کرده بودند در کمتر از ۲۴ ساعت در مخفیگاهشان در کردکوی دستگیر شدند.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از ایران آنلاین، فرمانده انتظامی استان گلستان در تشریح این خبر گفت: به دنبال مراجعه حضوری یکی از شهروندان در ساعت ۱۳ روز گذشته به کلانتری ۱۳ علی آباد کتول، مبنی بر ربوده شدن فرزند ۳ ساله اش، بلافاصله مراتب در دستور کار، گروه ویژه‌ای از ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.
آدم ربایی در علی آباد، دستگیری آدم ربایان در کردکوی
سردار سعید دادگر افزود: طی بررسی‌های اولیه مشخص شد، کودک ربوده شده در کوچه مشغول بازی با دوستانش بوده که توسط سرنشینان یک دستگاه زانتیا ربوده و به مکانی نامعلوم منتقل شده است.
وی با بیان اینکه متهمان طی تماس تلفنی با خانواده کودک درخواست مبلغ ۵ میلیارد ریال وجه نقد کرده بودند، گفت: تحقیقات فنی و میدانی پلیس آغاز و ماموران با اشراف اطلاعاتی و تلاش بی وقفه موفق شدند به سرنخ‌هایی از آدم ربایان رسیده و مخفیگاه آنان را در شهرستان کردکوی شناسایی کنند.
سردار دادگر افزود: پس از هماهنگی با مراجع قضائی و در عملیاتی غافلگیرانه، ماموران موفق شدند خودرو متهمان را حین ورود به مخفیگاهشان متوقف و ضمن آزادی کودک ۳ ساله که در خودرو حضور داشت، هر ۲ گروگانگیر را دستگیر کنند.
وی با اشاره به تحویل کودک به خانواده اش، گفت: آدم ربایان در تحقیقات اولیه انگیزه خود از این اقدام مجرمانه را اختلافات شخصی عنوان کردند.
این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اشراف اطلاعاتی پلیس و مقابله قاطعانه با مخلان نظم و امنیت جامعه، افزود: هر ۲ متهم پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها