jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۴۶۴۲   ۲۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۰:۲۳

حوادث فارس؛ قتل خانوادگی

 مدفون کردن برادر کف سالن پذیرایی

مرد میانسال که به‌خاطر سر و صدای مشکوک خانه همسایه با پلیس تماس گرفته بود سرنخ کشف یک جنایت را به مأموران داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، دو روز قبل مردی در تماس با پلیس شهرستان پاسارگاد از صدا‌های آزاردهنده‌ای که از خانه همسایه‌اش به گوش می‌رسید شکایت کرد و گفت: مدام از خانه همسایه‌مان صدای کندن و خراب کردن زمین می‌آید هر چه تذکر می‌دهم فایده ندارد به همین خاطر به پلیس خبر دادم.
 
 مدفون کردن برادر کف سالن پذیرایی
وقتی مأموران به خانه مورد نظر در شهرک خلیلیه شهرستان پاسارگاد رفتند با اظهارات ضد و نقیض مرد صاحبخانه رو‌به‌رو شدند و وی نتوانست دلیل قانع کننده‌ای برای صدا‌هایی که از خانه‌اش می‌آمد بدهد. به‌همین خاطر مأموران مشکوک شده و با دریافت حکم قضایی وارد خانه شدند. با ورود به خانه وی متوجه شدند این مرد به تازگی کف سالن پذیرایی را کنده و سپس دوباره آن را پر کرده است. در حالی که تحقیقات از مرد ۳۲ ساله ادامه داشت مادر وی از ناپدید شدن پسر بزرگش خبر داد و گفت که پسرم با برادرش اختلاف داشت و از روز قبل پسر بزرگم ناپدید شده است. بدین ترتیب تحقیقات از مرد جوان ادامه یافت تا اینکه سرانجام وی مجبور به اعتراف شد و گفت که روز قبل از این حادثه با برادر ۴۰ ساله‌اش درگیر شده و او را به قتل رسانده بود، اما برای اینکه این جنایت را مخفی نگه دارد با کندن کف سالن پذیرایی وی را همانجا دفن کرده است. بدین ترتیب رسیدگی موضوع در دستور کار مأموران انتظامی «پاسارگاد» قرار گرفت و تیم جنایی پس از اعزام به محل و بررسی صحنه قتل جسد را کشف کردند. سرهنگ «کاووس محمدی»، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی فارس در این باره گفت: مأموران در همان محل قاتل را دستگیر کردند و متهم در بازجویی با ابراز ندامت انگیزه‌اش را اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر