jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۹۵۸   ۱۸ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۰۲

پلیس موفق به دستگیری مرد متجاوزی شد که زنان را در مسیر پیست دوچرخه سواری به دام انداخته و آنها را مورد آزار و اذیت قرار می داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین، به گفته آخرین قربانی این متجاوز که توانسته بود با اسپری فلفل از چنگالش رهایی یابد متهم "جوردن مک لئود" ۲۳ ساله انگلیسی  به او نزدیک شده و شانه هایش را گرفته تا وی را به زمین بزند اما این زن شجاع با استفاده از اسپری فلفل متجاوز را از خود دور کرده و پا به فرار گذاشته است.
 
دستگیری متجاوز جنسی در پیست دوچرخه سواری
 

پس از این حمله زن که چهره متجاوز را کاملا دیده از پلیس درخواست کمک کرد. ماموران پلیس اسکاتلندیارد نیز پس از جستجو موفق به دستگیری متجاوز فراری در مسیر پیست دوچرخه سواری "بیکرزفیلد " شدند.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر