jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۹۸۳۹   ۰۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۳۸

ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی

بازدید از ۱۴ هزار و ۳۸ واحد صنفی و پلمب ۱۱ واحد

با تلاش ماموران نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی از ۱۴ هزار و ۳۸ واحد صنفی در نقاط مختلف شهر تهران بازدید و ۱۱ واحد صنفی متخلف با دستور قضائی، پلمب شد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی طی تعامل با سایر پایگاه‌های ده گانه پلیس امنیت عمومی پایتخت در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و با توجه به محدودیت‌های شدید در سطح شهر تهران از واحد‌های صنفی نقاط مختلف پایتخت بازدید کردند.
 
بازدید از ۱۴ هزار و ۳۸ واحد صنفی و پلمب ۱۱ واحد
در این طرح مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی از ۱۴ هزار و ۳۸ واحد صنفی بازدید کردند و به ۶۹ متصدی متخلف واحد‌های صنفی اخطار کتبی دادند و ۴۱ واحد صنفی نیز به دلیل رعایت نکردن کامل
شیوه نامه‌های بهداشتی جریمه ۳۰۰ هزار تومانی دریافت کردند.
بنا بر این گزارش، با هماهنگی‌های قضائی ۱۱ واحد صنفی که هیچ توجهی به موارد بهداشتی نداشته و سلامت جامعه را به خطر انداخته بود، پلمب شد.
به ۷ هزار و ۱۲۴ مراجعه کننده به واحد‌های صنفی که بدون ماسک در این واحد‌ها حضور داشتند، تذکر شفاهی استفاده از ماسک داده شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها