jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۶۰۱۴   ۱۹ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۴:۳۶

سخنگو و مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد

حوادث رانندگی ناشی از بارش نخستین باران پاییزی در مشهد

سخنگو و مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد از امداد رسانی نجاتگران و آتش نشانان ایستگاه‌های مختلف این سازمان به سانحه دیدگان حوادث رانندگی در پی بارش نخستین باران پاییزی در شهر مشهد خبر داد.

 

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد،  آتشیار رضا حیدری، از امداد رسانی نجاتگران و آتش نشانان ایستگاه‌های مختلف این سازمان به سانحه دیدگان حوادث رانندگی در پی بارش نخستین باران پاییزی در شهر مشهد خبر داد.

حوادث رانندگی ناشی از بارش نخستین باران پاییزی در مشهد

وی افزود: از شب گذشته تا صبح امروز پرسنل ایستگاه‌های مختلف ضمن حضور در محل ۶ سانحه رانندگی ضمن ایمن سازی محیط حوادث امداد رسانی لازم را به محبوسان و مجروحان این حوادث ارائه کردند.

این مقام مسؤول در آتش نشانی مشهد، خاطرنشان کرد: در مهم‌ترین این حوادث می‌توان به سانحه برخورد خودرو حمل دام با پایه تابلو راهنما در جاده گلبهار به مشهدو محبوسی راننده در ساعت ۲۲ شب گذشته، واژگونی کامیون حامل میوه در بزرگراه سردار شهید سلیمانی در ساعت ۵ بامداد امروز، قیچی کردن تریلی در بزرگراه سردار سلیمانی ساعت ۶ بامداد و واژگونی کامیون حمل شن و ماسه حوالی میدان انقلاب ساعت ۷ بامداد اشاره کرد.

گفتنی است؛ آتش نشانان مستقر در تمامی ایستگاه‌های آتش نشانی مشهد مانندگذشته در آماده باش کامل برای امداد رسانی احتمالی به شهروندان هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها