jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۶۶۶۱ ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۲

دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا با بیان اینکه هنوز زمان شروع از سرگیری فعالیت‌های فوتبال و مسابقات لیگ قهرمانان آسیا مشخص نیست، گفت: مراسم معرفی بهترین‌های قاره فعلا پابرجاست.

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، «داتو ویندزور جان» دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا در گفتگو با خبرگزاری آلمان درباره سرنوشت مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: موضوع برگزاری این مسابقات با تمام مسئولان مربوطه همچنان در حال بحث است و گزینه‌های مختلفی برای به پایان رساندن این مسابقات مدنظر قرار دارد. ما تحولات را زیر نظر داریم و به صورت مداوم وضعیت را ارزیابی می‌کنیم.

ویندزور جان درباره برگزاری مجمع عمومی AFC و انتخاب ۵ عضو جدید برای کمیته اجرایی کنفدراسیون آسیا تصریح کرد: در حال مطالعه چند گزینه برای برگزاری جلسه مجمع عمومی هستیم. یکی از این راه‌ها، برگزاری کنفرانس ویدئویی است اما مهلت خاصی برای تشکیل این جلسه تعیین نشده است.

دبیر کل AFC همچنین درباره احتمال لغو مراسم بهترین‌ های قاره آسیا در سال ۲۰۲۰ یادآور شد: این مراسم فعلاً پابرجاست و تصمیمی برای تعویق آن گرفته نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر