jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۱۴۵۵۳   ۰۹ تير ۱۳۹۸  |  ۱۳:۵۸

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران :

چهل سال با اقتدار مقابل آمریکا ایستاده‌ایم

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در عالم هنوز به ذهن کشوری خطور نمی‌کند که علیه آمریکا اقدام کند، گفت: ما چهل سال با اقتدار مقابل آمریکا ایستاده‌ایم.

چهل سال با اقتدار مقابل آمریکا ایستاده‌ایم

به گزارش جام جم آنلاین از سپاه‌نیوز، دریادار پاسدار علی فدوی در یادواره شهدای شهیدیه میبد با اشاره به آثار و برکات مراسم‌ بزرگداشت شهدا، اظهار داشت: ملت ما به برکت انقلاب اسلامی هر روز میهمان شهدا هستند و خداوند به برکت شهدا عنایت‌های خاص خودش را در این سالیان به ما ارزانی داشته است.

وی افزود: این عنایت‌های خداوند متعال که در سال 42 حضرت امام (ره) ندای حق را با بانگ بلند طنین‌انداز کرد، آغاز و این ندا ادامه پیدا کرد تا در سال 57 به پیروزی رسید و امروز در حالی میهمان شهدا هستیم که چهل‌ سالگی را با اقتدار و سرفرازی پشت سر گذاشته‌ایم.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: امسال در حالی چهل‌ سالگی انقلاب را پشت سر گذاشتیم که بر اساس عمل به عقاید اسلام ناب محمدی (ص) به تکیه‌گاهی دست پیدا کرده‌ایم که می‌توانیم با این تکیه‌گاه باقیمانده راه را به‌صورت مطمئن طی کنیم و این انقلاب را به دست صاحب اصلی‌اش برسانیم.

دریادار فدوی با اشاره به جایگاه و مقام شهید بر تکریم خانواده شهدا تأکید کرد و افزود: خداوند جانشین شهید در خانواده اوست؛ شهدا به تکلیف خود عمل کردند و خداوند هم بهترین نتیجه را به آن‌ها داد و شهادت را نصیب آن‌ها کرد.

وی گفت: اگر کسی قائل به توحید و روال اسلام باشد، نمی‌تواند برخلاف عملکرد امامین انقلاب اسلامی عمل کند، در عالم هنوز به ذهن کشوری خطور نمی‌کند که علیه آمریکا اقدام کند، اما نظام اسلامی ما چهل سال است که در تقابل با استکبار بوده و بحمدالله در همه عرصه‌ها موفق بوده‌ایم.

جانشین فرمانده کل سپاه اظهار داشت: این اقتدار به برکت انقلاب اسلامی و دلدادگان و پیروان امامین انقلاب اسلامی بوده است و ما بر مبنای دستورات امامین انقلاب به تکلیف عمل کردیم و خداوند این پیروزی‌ها را عنایت کرده است.

دریادار فدوی تصریح کرد: تقابل بین ما و آمریکا تقابل حق و باطل بوده وچهل سال است ادامه دارد؛ این تقابل نه‌تنها یک روز هم تعطیل نشده، بلکه روزبه‌روز بر ابعاد آن اضافه‌ شده است. چه کسانی تصور می‌کردند که در ماجراهای مختلف خداوند این‌گونه آمریکایی‌ها و جبهه کفر و باطل را با شکست مواجه کند.

وی اضافه کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه خیل بسیجیان مخلص جهان اسلام بر قاعده‌هایی که حضرت امام خمینی (ره) بر آن مبنا انقلاب اسلامی را برپا کردند و نظام اسلامی را تشکیل دادند مصمم‌تر از قبل و با عزم جزم به میدان آمده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

دو قطبی‌ های موهوم

دو قطبی‌ های موهوم

بداخلاقی در انتخابات‌ ها ریشه در رقابت‌های توهمی و خیال‌انگیز دارد. رقابت در فضای سیاسی ما برآمده از نزاعات دیو و دلبری است. در خیال و ذهن از یکی دیو می‌سازیم و از یکی دلبر.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر