Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
استان ها گلستان کد خبر: ۱۲۰۳۸۵۱ ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸  |  ۱۳:۲۴

فرماندار گمیشان با اشاره به آب‌گرفتگی پنج روستای این شهرستان گفت: ارتفاع آب در روستاهایی که دچار سیلاب شدند به ۶۰ سانتی‌متر رسیده است.

آب‌گرفتگی مجدد ۵ ‌روستا در گمیشان ؛ ارتفاع آب ‌به ۶۰ سانتی‌متر رسید

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم ، امیرشیر توماج ظهر امروز درباره آخرین وضعیت سیلاب در این شهرستان اظهارداشت: از روزهای گذشته هشدارهای لازم به مردم درباره احتمال آب‌گرفتگی روستاهای حاشیه گرگانرود و سیمین شهر و گمیش‌تپه داده شده بود.

وی افزود: روانابی که از آق‌قلا به سمت گمیشان در حرکت بود، روز گذشته به این شهرستان رسید و سبب آب‌گرفتگی روستاهای حاشیه گرگانرود شد.

فرماندار گمیشان بیان داشت: در حال حاضر روستاهای این منطقه همچنان دچار آب‌گرفتگی بوده و ارتفاع آن نیز در حال افزایش است. براساس آخرین پایش‌ها ارتفاع آب به 60 سانتی‌متر رسیده است.

وی گفت: در حال حاضر نیروهای جهادی و مردمی، نیروهای مسلح و دستگاه‌های اجرایی در منطقه حضور پررنگی دارند و مشغول تخلیه سیلاب از این مناطق و همچنین ترمیم سیل‌بندها و دایک‌های حفاظتی برای جلوگیری از ورود رواناب به داخل شهر هستند.

توماج اعلام کرد: در حال حاضر 35 موتور پمپ در منطقه فعال است تا رواناب‌های موجود در روستاهای حاشیه گرگانرود را تخلیه کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: