jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۱۴۱۰۴۶   ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۷  |  ۰۸:۰۰

توت قرمز می‌توانند افزایش قند خون ناشی از خوردن غذا را کاهش داده و ترشح انسولین را کمتر و به کنترل بهتر قند خون کمک کند.

ویتامین C، در بروکلی باعث میشود این سبزی ضدعفونیکننده بسیار قوی باشد که رادیکالهای آزاد و سموم مانند اسید اوریک را از بدن حذف میکند.

نوشابه فسفریک اسید دارد که در توانایی بدن در جذب کلسیم تداخل ایجاد میکند و میتواند باعث ایجاد پوکی استخوان، کرم خوردگی دندان و نرمی استخوان شود. فسفریک اسید همچنین با اسید معده در تماس قرار میگیرد و گوارش را کند میکند و جذب مواد غذایی را با مشکل مواجه میسازد.

خوردن آلوئهورا بهعنوان تسهیلکننده دفع مدفوع بویژه در افرادی که مبتلا به بواسیر هستند، مفید است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر و مدیریت بحران

شورای شهر تهران به پایان دوره ای دیگر از فعالیت خود نزدیک می‌شود. ارزیابی فعالیت های شورای شهر در زمینه مدیریت بحران برای جمع بندی این دوره و همچنین دستیابی به چشم اندازی روشن برای دوره بعدی شورا، مهم و حیاتی است.

نامزدها برنامه‌محور باشند

نامزدها برنامه‌محور باشند

مردم ایران برای حضوری حماسی در انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 کار بزرگی در پیش دارند و انتظار می‌رود این ملتی که همواره حماسه‌آفرین و تاریخ‌ساز بودند، از این امتحان بزرگ سربلند و پیروز بیرون بیایند.

موج‌های کرونا ادامه دارد

موج‌های کرونا ادامه دارد

اخیرا وزیر بهداشت و درمان در سخنان خود عنوان کرد که موج چهارم ویروس کرونا در کشور کنترل شده و کشور در حال عبور از این موج است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر