jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۱۷۹۷۲   ۱۰ بهمن ۱۳۹۶  |  ۱۰:۵۰

نژادپرستی همچنان در دنیای فوتبال ادامه دارد. حتی قوانین سختگیرانه، جریمه های سنگین و محرومیت های طولانی هم باعث نشده است تا این موج بزرگ بخوابد.

عکس روز: «نه» به نژادپرستی

به گزارش جام جم آنلاین ، هنوز هم تماشاگرانی پیدا می شوند که برای تمسخر بازیکن رنگین پوست صدای میمون درمی آورند و موز به داخل زمین پرتاب می کنند، هنوز هم بازیکنانی هستند که وقتی یک بازیکن چشم بادامی می بینند به نشانه تمسخر چشم های خود را تنگ میکنند، هنوز بازیکنی پیدا می شود که به بازیکن رنگین پوست تیم مقابل توهین نژادپرستانه می کند.

در لالیگا اما تلاش ها برای حفظ شعارهای ضد نژادپرستانه و اقدامات دیگر تشدید شده است چرا که لالیگا مهم ترین کانون فوتبال اروپا برای حرکات این چنینی به شمار می رود.

باشگاه های لالیگایی از این پس در دیدارهای زیادی با این بازوبند به میدان می روند، بازوبندی که روی آن نوشته شده نه به نژادپرستی.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها