jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۰۹۷۷۷۷   ۰۷ آذر ۱۳۹۶  |  ۱۳:۴۴

مرد میانسال که بعداز 30 سال به اتهام قتل پیرزن همسایه‌شان در تهران بازداشت شده بود، بزودی در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.

محاکمه قاتل پیرزن بعداز 30 سال

به گزارش جام‌جم، رضا 46 ساله متهم است پیرزن همسایه‌شان به نام زهرا را در یکی از روزهای شهریور سال 66 با انگیزه سرقت 350 هزار تومان در خانه‌اش در شهرک احمدیه با ضربه‌های چاقو از پای درآورده است.

او چند سال بعداز جنایت ازدواج کرده و صاحب فرزندانی است. اما راز این جنایت را همچنان در دل خود پنهان کرده بود تا این که تیر امسال زمانی که با یکی از خواهرانش بر سر ارثیه خانوادگی درگیر شد، راز جنایت او بعد از 30 سال فاش شد. او بعداز بازسازی صحنه قتل روانه زندان شد.

چند روز پیش متهم به قتل در جریان آخرین جلسه بازپرسی نزد قاضی سجاد منافی‌آذر، رئیس شعبه سوم بازپرسی دادسرای جنایی تهران، باردیگر به قتل پیرزن همسایه اعتراف کرد و انگیزه‌اش را سرقت پول مقتول اعلام کرد.

متهم با تجدید قرار قانونی به زندان بازگشت و پرونده او با صدور جلب به دادرسی به اتهام مباشرت در قتل عمدی پیرزن، به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

ساختمان‌ها آسان می‌سوزند

امروز در تقویم، روز آتش‌نشانی و ایمنی است. فرصتی مناسب برای یادآوری این نكته كه براساس آمارهای به دست‌آمده، در حال حاضر حدود ۲۵ درصد از كل حریق‌ های شهر تهران را آتش‌ سوزی‌ های ساختمانی تشكیل می‌دهد كه سهم ساختمان‌ های بلندمرتبه قابل توجه است.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها