jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۰۸۴۶۵۷ ۲۷ مهر ۱۳۹۶  |  ۰۰:۰۱

شیوه جدیدی از کلاهبرداری در ورزش از نوع رزمی آن پیدا شده که فدراسیون ورزش‌های رزمی درخصوص این شیوه کلاهبرداری توضیح داده است.

فرهنگ شادنیا، دبیر کل فدراسیون ورزش‌های رزمی، درباره این که آیا در این ورزش‌ها کلاهبرداری داریم، می‌گوید: بله.

او که با رادیو ورزش گفت‌وگو می‌کرد درباره شیوه کلاهبرداری هم گفت: بتازگی گزارشی به روابط عمومی ما رسیده است مبنی بر این که از طرف فدراسیون با اعضای خانواده فدراسیون ورزش‌های رزمی تماس می‌گیرند و با فریب آنها و بیان این که شما سبک ممتاز شده‌اید اقدام به دریافت اطلاعات بانکی افراد و کلاهبرداری می‌کنند.

شادنیا در پاسخ به این پرسش که راه‌های مقابله با این شیوه از سوی فدراسیون مربوطه چیست، گفت: با توجه به تعدد مسائل مشابه، ما همه رویدادها، اعزام‌ها، کلاس‌های آموزشی و بحث‌های فنی را از طریق وبسایت رسمی فدراسیون اطلاع‌رسانی می‌کنیم و افراد در صورت برخورد با موارد مشکوک می‌توانند با مراجعه به سایت فدراسیون صحت و سقم اخبار را پیگیری کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر