jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۰۶۴۲۷۱ ۲۹ مرداد ۱۳۹۶  |  ۱۰:۱۲

لیونل مسی اذعان می‌کند هر بار که بازی بارسا مقابل حریفانش گره می‌خورد و تیم نمی توانست نتیجه بگیرد، به آندرس اینیستا نگاهی انداخته و آهسته به او می‌گوید: کمی نزدیک‌تر به من بازی کن.

مسی تنهاتر از همیشه در بارسا

به گزارش جام جم آنلاین ، چهارشنبه شب و در جریان بازی برگشت سوپر جام در سانتیاگو برنابئو مقابل رئال، او دیگر نمی‌توانست این طور اینیستا را صدا کند زیرا مصدومیت باعث دوری 600 کیلومتری او شده بود. عصر امروز نیز در حالی در نوکمپ به مصاف رئال بتیس می‌روند که باز هم اینیستا را کنار دست خود نمی‌بیند. شرایط برای بارسا و مسی زمانی تلخ‌تر می‌شود که بدانیم سوارز هم حدود یک ماه باید خارج از مستطیل سبز شاهد بازی هم تیمی‌هایش باشد. با رفتن نیمار به پاریس نیز به نظر می‌رسد مسی بیش از همه طی چند سال گذشته، تنهاتر شده است.

ژاوی چند سال پیش که هاقبک طراح و مغز متفکر بارسا به حساب می‌آمد، در یکی از اظهاراتش گفت که هر زمانی به دنبال پیدا کردن جایی مناسب در زمین برای دادن پاسی خوب بود، اولین انتخاب او همیشه مسی بود. ژاوی سال 2015 از بارسا رفت و اینیستا نیز در همین مسیر قرار گرفته است. او در 33 سالگی خود قرار دارد و به احتمال زیاد این فصل آخرین حضور او در زمین بازی به حساب می‌آید. با این اوصاف و شرایط به نظر می‌رسد فصل پیش‌رو یکی از مهمترین سال‌های ورزشی لیونل مسی باشد. او در حالی باید بارسا را به جلو ببرد که از یاران قدیمی‌اش این روزها هیچ بازیکنی در کنارش نیست و حالا بازیکنان بارسا بیش از همه چشم به او و ساق‌هایش دوخته‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر