jamejamonline
کرمانشاه عمومی کد خبر: ۱۰۱۰۲۵۳   ۱۹ اسفند ۱۳۹۵  |  ۱۱:۱۴

پیکر شاعر نامی انقلاب مرحوم احمد عزیزی با حضور خانواده آن مرحوم و جمعی از شخصیت‌های فرهنگی، سیاسی و گروه‌های مختلف مردم در کرمانشاه تشییع شد.

پیکر احمد عزیزی تشییع شد +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از تسنیم، پیکر مرحوم احمد عزیزی شاعر برجسته کرمانشاهی از مسجد جامع شهر کرمانشاه با حضور جمعی از شخصیت‌های فرهنگی، سیاسی استان بر دوش مردم مؤمن و انقلابی کرمانشاه تشییع شد. پیکر این مرحوم تا ساعاتی دیگر در نزدیکی مزار شهدای این شهر به خاک سپرده می‌شود.

حضرت آیت الله علما، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه بر پیکر این شاعر نامی انقلاب اقامه نماز کرد.

مرحوم احمد عزیزی در چهارم دی ماه سال 1337 دیده به جهان گشود و پس از 9 سال تحمل رنج بیماری و اغما در روز شانزدهم اسفند 1395 در بیمارستان امام رضا(ع) چشم از جهان فرو بست.

مرحوم احمد عزیزی از شاعران برجسته کرمانشاهی است که اشعار عرفانی او پس از انقلاب به اوج رسید، این شاعر مطرح کشور اشعار زیبایی در وصف اهل بیت علیهم السلام دارد و به اذعان بزرگان شعر و ادب، شعر او تلفیقی از عرفان و فلسفه اسلامی و به عبارتی سبکی نو در دوره معاصر به شمار می‌آید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

سرویس کرمانشاه - یادداشت

بیشتر
اختلال اضطراب فراگیر چیست؟

اختلال اضطراب فراگیر چیست؟

همه ی ما برخی از مواقع نگران می شویم. نگران موضوعاتی که شاید اتفاق بیفتند. ولی کسانی که اختلال اضطراب فراگیر دارند علایم این اختلال در زندگی طبیعی آن ها تداخل ایجاد می کند.

خبری از اعضای علی‌البدل نیست

خبری از اعضای علی‌البدل نیست

چهار جلسه از ناکامی شورای شهر کرمانشاه می‌گذرد، از عدم رسمیت جلسات به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا گرفته تا بلاتکلیفی انتخابات هیات رئیسه.گویی حاشیه‌های شورای شهر کرمانشاه هیچگاه تمامی ندارد و از دوره‌ای به دوره بعد منتقل می‌شود.

نیازمندی ها