سیما - قاب کوچک - جدیدترین اخبار ایران و جهان | پایگاه خبری جام جم

قاب کوچک
ستایش اقتدار مادرانه

ستایش اقتدار مادرانه

۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۹

آذر ۱۳۸۹یعنی روزهای نخست پخش «ستایش»، شاید کمتر کسی از میان مخاطبان تلویزیون گمان می‌کرد سریالی تلویزیونی تنها با یک قسمت در هفته بتواند در دل بینندگان بنشیند؛ آن هم سریالی که به‌ظاهر هیچ‌یک از المان‌های جذابیت نظیر بازیگران چهره و قصه جدید را نداشت. ستایش اما به‌مرور در ذهن و قلب مخاطبان جا باز کرد تا جایی که حتی بازیگران اصلی‌اش تا امروز میان مردم با نام شخصیت‌های‌شان دراین سریال شناخته می‌شوند.

چالش چهره‌ها در برمودا

در ضمیمه رایگان «قاب کوچک» بخوانید

چالش چهره‌ها در برمودا

۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۳

«فضای کلی برمودا صرفا یک تاک‌شو نیست بلکه می‌توان به آن رئالیتی‌شو هم گفت. درعین‌حال قدری فضای نمایشی را به آن افزوده‌ایم. سناریوی کلی برنامه برمودا از این قرار است که کامران نجف‌زاده دفتر تحریریه قدیمی داشته که سال‌ها پدربزرگش درآن روزنامه چاپ می‌کرده است. او بعد ازهفت سال ازآمریکا برگشته ومی‌خواهد آن را دوباره راه‌اندازی کند.

پلان‌هایی از یک ترور

پلان‌هایی از یک ترور

۰۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸

تولید کارهای پلیسی و اکشن شاید در ظاهر ساده باشد اما اگر یک نگاه کلی به روند تولید آن داشته باشیم، مشخص می‌شود که چه پروژه بزرگ و سختی است.

گفت‌و‌گو با جیمز کاویزل، بازیگر «مظنون»

تصویر باید با پیام اجتماعی همراه باشد

گفت‌و‌گو با جیمز کاویزل، بازیگر «مظنون»

۰۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸

این روزها تماشاگران تلویزیون در ایران، شاهد پخش سریال «مظنون» با بازی جیمز کاویزل هستند که جاناتان نولان برادر کریستوفر نولان، فیلمساز مولف سینما، نویسنده فیلمنامه پرتنش و هیجانی آن است. کالویزل از آن دسته بازیگرانی است که فیلم‌ها و سریال‌هایش را با دقت انتخاب می‌کندوعقیده دارد کاری که انجام می‌دهد باید پیامی مثبت و درست برای بینندگانش داشته باشد.

فرصتی برای آشتی‌کنان

گپ وگفت با عوامل برنامه رادیو فرهنگ

فرصتی برای آشتی‌کنان

۰۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۵

زوجین با هزار امید و آرزو و برای رسیدن به خوشبختی و آرامش، کانون گرم خانواده و زندگی مشترک‌شان را تشکیل می‌دهند، اما در برخی مواقع دلایل متعددی موجب می‌شود تا از ادامه زندگی خودداری کنند و طلاق را آخرین راه‌حل بدانند.

خواهر همسنگر برادر

گزارش« قاب کوچک» از سریال‌هایی با حال وهوای خواهر و برادری

خواهر همسنگر برادر

۰۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۵

خواهر برادری برای خیلی از ما که حوالی دهه۷۰ مخاطب جدی تلویزیون شدیم، همان تلخی و شیرین‌های قصه «شیرین» بود که در دنیایش به همراه سه برادر رقم می‌زند. این شخصیت به ما یاد می‌داد چطور می‌تواند حریم خودش را داشته باشد ودرعین حال، خواهری کند.

شیفته نقش‌های خاکستری هستم

در گفت‌وگوی «قاب کوچک» با محمدصادق ملک، بازیگر نقش کیاوش مطرح شد

شیفته نقش‌های خاکستری هستم

۰۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۴

محمدصادق ملک، بازیگر نقش وزیراعظم درسریال مستوران۲است که در این قامت تا امروز خوش درخشیده. او شخصیتی چندلایه ومتفاوت رابه تصویر کشیده است. بااین بازیگر که پیشتر او رادرسریال‌های بانوی عمارت،ازسرنوشت و...دیده‌ایم، گفت‌وگو کردیم.

شسته شدن نقاب چهره‌ها

شسته شدن نقاب چهره‌ها

۰۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۴

یکشنبه شبی را در سال ۱۳۷۹ به یاد آورید که کنار خانواده مقابل جعبه جادو به تماشا می‌نشستیم تا ببینیم سرنوشت ارباب، رعایا و کینه سوزاننده فرخ در سریال «پس از باران» چه می‌شود.

مستوران، نقطه عطف سریال‌ سازی در تلویزیون

گفت‌وگوی «قاب کوچک» با محمدصادق ملک، بازیگر نقش کیاوش 

مستوران، نقطه عطف سریال‌ سازی در تلویزیون

۰۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۵

محمدصادق ملک، بازیگر نقش وزیراعظم در سریال مستوران ۲ است که در این قامت تا امروز خوش درخشیده. او شخصیتی چندلایه و متفاوت را به تصویر کشیده است. با این بازیگر پیشتر او را در سریال‌های بانوی عمارت، از سرنوشت و... دیده‌ایم، گفتگو کردیم. 

نمی‌خواستم طلا یک ساحره تکراری باشد

گفت‌وگوی «قاب کوچک» با رابعه اسکویی، بازیگر سریال مستوران ۲

نمی‌خواستم طلا یک ساحره تکراری باشد

۳۰ دی ۱۴۰۲ - ۱۵:۰۲

رابعه اسکویی یکی از متفاوت‌ترین نقش‌هایش را در سریال مستوران تجربه کرده است. او در این سریال نقش ساحره‌ای به نام طلا را بازی می‌کند که در مجموعه‌های نمایشی تلویزیون کمتر به چنین نقشی پرداخته شده است.

نیازمندی ها