jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۹۹۹۴۵۰   ۲۰ بهمن ۱۳۹۵  |  ۰۴:۱۵

یک کارشناس "زبان بدن" با تحلیل رفتارهای دونالد ترامپ با همسرش ملانیا در انظار عمومی از برخی از زوایای شخصیت رئیس جمهور جنجالی آمریکا پرده برداشت.

چرا دونالد دست ملانیا را نمی‌گیرد؟

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از العالم،"باتی وود" کارشناس تحلیل رفتار، معقتد است که زوج ها در زمینه اظهار محبت به یکدیگر در مقابل دیگران، متفاوت هستند؛ گروهی به راحتی در میان دیگران، ابراز محبت می کنند و شماری دیگر در این زمینه اظهار راحتی نمی کنند. به نظر می رسد دونالد ترامپ از جمله افراد دسته دوم است که به گفته یک کارشناس "زبان بدن"، ترامپ علاوه بر اینکه از گرفتن دست همسرش در انظار عمومی خودداری می کند بلکه حتی در این زمینه احساس راحتی نمی کند.

این کارشناس زبان بدن در این باره می گوید: احتمالا ترامپ تلاش می کند تا در ذهن مردم خود را به عنوان رئیس جمهوری نشان دهد که به تنهایی پست ریاست جمهوری را در اختیار دارد و از سلطه و نفوذ برخوردار است و هیچ کس، حتی همسرش در این زمینه هیچ نقشی ندارد.

این کارشناس تأکید کرد ترامپ علاقه مند است تا به عنوان یک مرد آلفا جلوه کند که قوی ترین نوع مردان و "فرمانده گروه" است که از سایر اعضای گروه حمایت می کند.

دونالد ترامپ روز جمعه پس از رسیدن به فرودگاه بین المللی بالم بیچ در فلوریدا، به مدت کوتاهی دست همسرش را گرفته و سپس آن را بی درنگ رها کرد تا کف بزند و به احساسات طرفدارانش که در فرودگاه منتظر وی بودند پاسخ دهد.

"باتی وود" همچنین گفت: از رفتارهای ترامپ در انظار عمومی، اطلاعات فراوانی به دست می آید و کیفیت ظهور ترامپ و همسرش در میان مردم با اوباما و همسرش کاملا متفاوت است. زیرا آنها با یکدیگر کاملا صمیمانه رفتار می کردند.

این کارشناس تصریح کرد: چگونگی گرفتن دست طرف مقابل و وضعیت دست هر کدام از آنها و همچنین پیشقدم شدن هر کدام در گرفتن یا رها کردن دست طرف مقابل، اطلاعاتی درباره آن فرد و همسرش افشا می کند.

وود بر این باور است که روش ترامپ در گرفتن دست همسرش ملانیا یعنی استفاده از کف دست با انگشتان باز، نشانه رفتاری دوستانه و محبت آمیز نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۹
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
123
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۳۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
خدا رو شكر مشكلمان حل شد!!!!!!!!!!!!!!!
۰
۰
نیكو
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
احتمالا زیر سرش بلند شده باید خانواده اش تعقیبش كنند .
۰
۰
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
جالب بود
۰
۰
ازنگاهی دیگر
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۲۷ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
ولی از چهره ملانیا میشه فهمید خط دهنده ذهنیات ترامپ ملانیاست وبا زیركی خاصی ترامپو تومیسر مشخصی سوق داده وترامپ مغلوب این افكار.
۰
۰
...
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
باید بدونید ترامپ یادشاه نیست ، اون خط مشی سیاسی اش رو از حزبش میگیره .
اعظم
United States
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
توهمات مرد ایرانی
نوذر
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
شاید مسلمان شده كه در انظار دست همسرش را نمیگیرد...لابد فكر میكند كه عیبه كه مرد سنتی دست زنش رو جلوی همه بگیره تو دستش....!!!
۰
۰
كارگر
Spain
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
من كارگر تو اراك 4 ماهه حقوق نگرفتم . این چه خبریه كه چاپ كردی. به داد امثال ما برسید . حالا ترامپ دست زنشو بگیره یا نگیره چه فرقی میكنه؟
۰
۰
midis
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۰
من كه میگم زنش ایرانیه هر شب سرش غر میزده برای همین باما لج افتاده :)
۰
۰

یادداشت

بیشتر
اما بایدن گفته است: می‌رویم!

اما بایدن گفته است: می‌رویم!

روس‌ها ششم دی‌ماه ۱۳۵۸ وارد افغانستان شدند و ۲۶ دی‌ماه ۱۳۶۷ خارج. طی ۹ سال بیش از یک میلیون نفر را کشتند. زیرساخت‌ها نابود شد.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

صلح میان اشباح

صلح میان اشباح

ماه‌ها پیشتر وقتی نمایندگان دولت کابل و سران طالبان در دوحه گرد هم آمدند تا پس از توافق واشنگتن با طالبان، طرح صلحی را دراندازند، در همین ستون نوشتم که این گفتگوها با وجود سروصدای بلند رسانه‌ های آن حاصلی نخواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر