معاون پارلمانی وزارت امور خارجه گفت: وزارت امور خارجه آماده اعطای مجوز صدور ویزا به شهرستان ارومیه است.
کد خبر: ۹۴۵۲۳۸
ارومیه ویزا صادر می‌کند

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، حسن قشقاوی در آیین آغاز بکار جشنواره ملی انگور در ارومیه اظهارداشت: وزارت امور خارج می‌تواند مجوز صدور ویزا را به شهرستان ارومیه بدهد تا شهروندان دیگر کشورهای جهان بیایند و در شهرستان ارومیه ویزا بگیرند و سرمایه گذاری کنند.

وی با بیان اینکه 6 سال پیش دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در ارومیه راه اندازی شده است اظهارداشت: در این دفتر سالانه و حتی روزانه ۲۵ هزار اسناد تجاری و سجلی صادر و تصویب می شود در این راستا به دفتر نمایندگی وزار امور خارجه در ارومیه اجازه صدور ویزا می دهیم تا در آینده تمامی کشورهای دنیا از ارومیه ویزا بگیرند.
قشقاوی در ادامه با تشبیه استان آذربایجان غربی به سر و قلب ایران گفت: این واقعیت بدون مبالغه است که آذربایجان غربی با قدرت تمام روی پاهای خود ایستاده و از کیان کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع و صیانت می‌کند.
قشقاوی از ارومیه به عنوان شهر «تولرانس» مذهبی و قومی کشور نام برد و عنوان کرد: سال‌ها اقوام و مذاهب مختلف ترک، کرد، آشوری، ارمنی و کلیمی تحت عنوان همگرایی مذاهب توحیدی در استان و ارومیه به صورت مسالمت آمیز زندگی می‌کنند و در این راستا چهره‌های شاخص زیادی به کشورتحویل داده اند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها