بدترین نتیجه تاریخ تکواندوی مردان ایران

سجاد مردانی هم حذف شد

ناکامی تکواندوکار انگلیسی در رسیدن به فینال المپیک باعث حذف سجاد مردانی در وزن 80+ کیلوگرم شد.
کد خبر: ۹۳۵۲۸۸
سجاد مردانی هم حذف شد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، در آخرین روز رقابت‌های تکواندوی المپیک مسابقات اوزان آخر در حال پیگیری است. ماهاما چو از بریتانیا که در دیدار یک چهارم نهایی سجاد مردانی را شکست داده بود، با قبول شکست برابر رادیک عیسی اف تکواندوکار آذربایجان به فینال این وزن نرسید تا سجاد مردانی شانس رسیدن به مدال برنز را از دست بدهد. بدین ترتیب شاگرد رضا مهماندوست مربی ایرانی تیم آذربایجان راهی فینال شد.

نماینده ایران در مبارزه اول خود رقیبی از تونگا را با نتیجه 16 بر یک شکست داد و در مبارزه دوم در مرحله ی یک چهارم پایانی به مصاف نماینده بریتانیا رفت و در راند طلایی نتیجه را واگذار کرد.

به این ترتیب پرونده تکواندوی ایران در المپیک ریو بدون مدال در بخش مردان و با تک مدال برنز کیمیا علیزاده در بخش بانوان بسته شد تا بدترین نتیجه تاریخ تکواندوی مردان ایران در المپیک به دست آید.

تیم مردان ایران با حضور سه نماینده(فرزان عاشورزاده، مهدی خدابخشی و سجاد مردانی) و با مربیگری بیژن مقانلو بدون مدال به کار خود پایان داد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۱
سعید
-
۰۸:۲۶ - ۳۱ مرداد ۱۳۹۵
۰
۰
دیشب با مبارزه اش حالم رو بد كرد خیلی افتضاح مبارزه كرد دریغ از اینكه اوان پای لامصبشو بیاره یه كم بالا تا ما بگوییم واقعا تكواندو كار است. یك بچه 10 ساله هم می توانست تا پایین كمر، پاهایش رو بالا بیارد. متاسفم برای تیم ملی تكواندو كه مردانی را كاپیتان كرده اند. پیش خودشان چه فكر كرده اند. بنده كه آماتور هستم با تمرینات خانگی براحتی می توانم با هر دو پا به سر حریف ضربه بزنم. گمان كنم بجای تكواندو خاله بازی می كنند.

نیازمندی ها