jamejamnashriyat
کد خبر: ۹۲۸۹۸۷   ۱۶ مرداد ۱۳۹۵  |  ۰۰:۰۱

سرمربی گسترش فولاد ابراز امیدواری کرد تیمش کار گل زدن در لیگ شانزدهم را از دیدار با پرسپولیس آغاز کند.

فراز کمالوند در آستانه دیدار با پرسپولیس گفت: بازی برای ما مهم از این جهت است که هم میزبان هستیم و هم دوست داریم به اولین پیروزی فصلمان برسیم. تیم‌مان نیز برای این دیدار به طور کامل آماده است.

او درباره دو تساوی پی در پی تیمش اقزود: هر چقدر جلوتر می‌رویم شرایط فنی گسترش بهتر می‌شود و فکر می‌کنم از هفته چهارم به بعد تیم ما روی غلطک می‌افتد، ولی برای همین بازی هم فکر می‌کنم از آمادگی خوبی برخورداریم. بچه‌هایمان هم انگیزه کافی دارند که یک بازی خوب را به نمایش بگذارند تا در جه اول تماشاگران از بازی لذت ببرند و در درجه بعدی به هر 3 امتیاز برسیم.

کمالوند عملکرد ضعیف مهاجمانش را این گونه توجیه کرد: مشکلی که ما داشتیم این است که اکثر نفراتی که جذب کردیم مثل خلعتبری و شیمبا در خط حمله بوده‌اند و اینها برای این‌که نسبت به هم و نفرات قدیمی‌تر شناخت پیدا کنند و هماهنگ شوند زمان می‌برد، اما امیدوارم طلسم گل نزدن در بازی با پرسپولیس شکسته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها